Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Ivar Bank: Persoonilugu

Ivar Bank alustas äritegevusega 22 aastat tagasi, olles ise siis 35-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1997 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 12 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 6 ettevõtte juhatuses, millest 4 on aktiivse majandustegevusega, 2 on aga jäetud hääbuma (sh. käibemaksukohuslased).

Ettevõtja nägu: Ivar Bank

Ivar Bank on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 4 ettevõttes
  • Juhatuse liige 6 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Ivar Bank viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 8-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Maastiku hooldus ja korrashoid01
Hoonehalduse abitegevused13
Hoonete üldpuhastus02
Puhastusvahendite hulgimüük11
Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge01
Muude mujal liigitamata organisatsioonide tegevus01
Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus10
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)20

Väärtuse loomine

Tervelt 591 inimest saavad tööd ja leiba ettevõtetes, kus Ivar Bank on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1080 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes EESTI KINNISVARA KORRASHOIU LIIT MTÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 2205 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 3648 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes FERRA CAPITAL OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Ivar Bank on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 213 179 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 4,68 miljoni ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 9,49 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Ivar Bank siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas KINNISVARATEENINDUS OÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: "Maastiku hooldus ja korrashoid". KINNISVARATEENINDUS OÜ on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukamate seas, hoides enda käes 5% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 7,46 miljonit eurot (2018 a.) ning konkureerides samas 980 ettevõttega.

Eksportöör

Ivar Bank on nii juhatuse liige kui omanik 1 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 0 ja on ainult omanikeringis 0 eksportivas ettevõttes (2019 aasta alusel). See ettevõte on PESUMATI TRADE OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on muu Euroopa Liit. Ta konkureerib seal 2703 ettevõttega ning on oma 45 998 eurose käibega 1291. kohal. Ekspordi kaudu on Ivar Bank viimati kokku kasumit toonud 1,01 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Ivar Bank on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Ivar Bank poolt juhitud või omatud ettevõtetest 2 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Ivar Bank kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Ivar Bank isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 4, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 9,49 miljonit eurot.

Riigihangete võitmine

Ivar Bank on juhatuse liige 2 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitsid riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 70,42 miljonit eurot. Tema omanduses olevatest ettevõtetest 2 on viimasel viiel aastal saanud endale riigihankeid hinnanguliselt 70420220.417 euroses mahus. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu üle poole firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et ilma riigihangeteta on need ettevõtted käpuli. Enim arvuliselt on temaga juhatuse liikme või omaniku rolli läbi seotud ettevõtted läbi aja võitnud hankeid, mille korraldajaks on MAAELUMINISTEERIUM ja rahaliselt võttes - samuti KAITSEMINISTEERIUM. Hinnanguliselt üleüldse kõige suuremas summas (575 205) üksiku võidetud hanke korraldajaks oli KAITSEMINISTEERIUM ja võitjaks KINNISVARATEENINDUS OÜ.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Ivar Bank endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 19 354 euro jagu, seda perioodil 2011 – 2012. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2012. aastal ettevõttele KINNISVARATEENINDUS OÜ, kus Ivar Bank oli sel ajal nii juht kui ka omanik. Toetuse maht oli 9677 eurot ning see anti projekti "KVALITEEDIJUHTIMISSÜSTEEMI JA TEENINDUSSTANDARDI VÄLJAARENDAMINE 1.4.0501.11-4018" teostamiseks 2 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Ivar Bank juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam CORDELINE OÜ. Seda ettevõtet juhib 1 juhatuse liige, kes annab tööd 6-le inimesele ja kes teevad käivet 1,48 miljonit eurot (2019 a. seisuga). Ivar Bank oli selles ettevõttes juhatuse liige 21 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 1 kuud. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Ivar Bank on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Maastiku hooldus ja korrashoid
  • Muude mujal liigitamata organisatsioonide tegevus
  • Hoonehalduse abitegevused
  • Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge
  • Hoonete üldpuhastus
  • Puhastusvahendite hulgimüük

Edu otsides on Ivar Bank ka ebaõnnestunud valdkonnas Hoonehalduse abitegevused.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

PESUMATI TRADE OÜ storybook

?

PESUMATI TRADE OÜ seosed veebis

Veebisügavustest PESUMATI TRADE OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

PESUMATI TRADE OÜ viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 8 886,90 EUR-i, intress 0 EUR-i.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..