Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Ahti Heinla: Persoonilugu

Ahti Heinla alustas äritegevusega 21 aastat tagasi, olles ise siis 25-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1998 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 7 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, millest 2 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Ahti Heinla

Ahti Heinla on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku, aga ka viimsele teekonnale saatja silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 4 ettevõttes
  • Asutaja 2 ettevõttes
  • Nõukogu liige 3 ettevõttes
  • Juhatuse liige 3 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Ahti Heinla viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 6-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Programmeerimine22
Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse02
Teadus- ja arendustegevus muude loodus- ja tehnikateaduste vallas01
Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine10
Reklaami vahendamine meedias10
Mujal liigitamata infoalane tegevus10

Väärtuse loomine

Tervelt 196 inimest saavad tööd ja leiba ettevõtetes, kus Ahti Heinla on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1808 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes AMBIENT SOUND INVESTMENTS OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 3440 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 0 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes FLEEP TECHNOLOGIES OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -526818 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Ahti Heinla on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit -1053636 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 6,72 miljoni ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 15,08 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Ahti Heinla äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet FLEEP TECHNOLOGIES OÜ, kus ta on omanik ja mis toimetab turul: "Programmeerimine". Seal konkureerib ta 2245 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,001 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 23 000 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Ahti Heinla ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Ahti Heinla on olnud seotud ühe pankrotti lastud ettevõttega. Ta oli selles ettevõttes omaniku rollis. Pankrotipesast CHERRY MEDIA OÜ jäi maha 0 euro jagu tasumata makse ning 0 euro jagu maksmata arveid.

Hülgamised

Kõigist Ahti Heinla poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Ahti Heinla kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Ahti Heinla isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 4, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 105 495 eurot.

Riigihangete võitmine

Ahti Heinla ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Ahti Heinla endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 22 672 euro jagu, seda perioodil 2008 – 2013. Need toetused läksid kokku 2 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2008. aastal ettevõttele DAILYPERFECT OÜ, kus Ahti Heinla oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 18 672 eurot ning see anti projekti "PERSONALISEERITUD SISUSOOVITUSTEHNOLOOGIA (PERSONALIZED CONTENT RECOMMENDATION) 3.1.0701.08-0064" teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Ahti Heinla on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Teadus- ja arendustegevus muude loodus- ja tehnikateaduste vallas
  • Programmeerimine
  • Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

STARSHIP TECHNOLOGIES OÜ storybook

?

STARSHIP TECHNOLOGIES OÜ peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

STARSHIP TECHNOLOGIES OÜ seosed veebis

Veebisügavustest STARSHIP TECHNOLOGIES OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

STARSHIP TECHNOLOGIES OÜ viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Deklaratsiooni esitamine.

Ettevõttel on esitatud Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-12-20)

icon

Majandusaasta aruande puudumine.

Puudub "2018" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..