Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Marko Kevade: Persoonilugu

Marko Kevade alustas äritegevusega 21 aastat tagasi, olles ise siis 21-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1998 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Marko Kevade

Marko Kevade on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 2 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Marko Kevade viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 4-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes01
Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge01
Muu teenindus10
Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus10

Väärtuse loomine

Täna saab 5 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Marko Kevade on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 420 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes ITHALDUS.EE OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 840 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 4558 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes MURI & MIISU OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -106,5 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Marko Kevade on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 22 577 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 90 526 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 435 156 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Marko Kevade äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet ITHALDUS.EE OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes". Seal konkureerib ta 294 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,06 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 375 764 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Marko Kevade ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Marko Kevade poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 on sundkustutatud.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Marko Kevade kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Marko Kevade isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 2, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 435 156 eurot.

Riigihangete võitmine

Marko Kevade ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Marko Kevade täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Marko Kevade juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam NEX OÜ. Seda ettevõtet juhib 1 juhatuse liige, kes annab tööd 6-le inimesele ja kes teevad käivet 206 216 eurot (2019 a. seisuga). Marko Kevade oli selles ettevõttes juhatuse liige 4 kuud tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 6 kuud. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Marko Kevade on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge
  • Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes

Edu otsides on Marko Kevade ka ebaõnnestunud valdkonnas Muu teenindus.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

ITHALDUS.EE OÜ storybook

?

ITHALDUS.EE OÜ seosed veebis

Veebisügavustest ITHALDUS.EE OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

ITHALDUS.EE OÜ viimased sündmused

?
icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 2 733,54 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..