Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Valdur Puusepp: Persoonilugu

Valdur Puusepp alustas äritegevusega 23 aastat tagasi, olles ise siis 33-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1997 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, mis kõik on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Valdur Puusepp

Valdur Puusepp on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku, aga ka viimsele teekonnale saatja silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 3 ettevõttes
  • Asutaja 2 ettevõttes
  • Juhatuse liige 3 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Valdur Puusepp viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Mööbli, valgustite ja muude kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes01
Elektriinstallatsioon02
Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus01

Väärtuse loomine

Täna saab 8 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Valdur Puusepp on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1292 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes AUTEL-BÜROO OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1465 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 12 204 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1170 eurot bruto, maksab ta ettevõttes LIGHTUP OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 166 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Valdur Puusepp on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 61 414 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 36 775 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 820 543 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Valdur Puusepp äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet AUTEL-BÜROO OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Mööbli, valgustite ja muude kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes". Seal konkureerib ta 62 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,3 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 634 468 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Valdur Puusepp ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Valdur Puusepp ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Valdur Puusepp kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Valdur Puusepp isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 3, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 1,1 miljonit eurot.

Riigihangete võitmine

Valdur Puusepp on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 77 650 eurot. Tema omanduses olevatest ettevõtetest 1 on viimasel viiel aastal saanud endale riigihankeid hinnanguliselt 77650.0 euroses mahus. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu 1/3 firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et riigi ostud mõjutavad tuntavalt nende ettevõtte edukust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Valdur Puusepp endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 1918 euro jagu, seda perioodil 2010 – 2011. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2011. aastal ettevõttele AUTEL-BÜROO OÜ, kus Valdur Puusepp oli sel ajal nii juht kui ka omanik. Toetuse maht oli 959 eurot ning see anti projekti "STRATEEGILINE TURUNDAMINE JA PLANEERIMINE 1.4.0501.10-2781" teostamiseks 2 aasta jooksul.

Alarmeerivad ohumärgid

Üks tema juhitud ettevõte on kõrge või maksimaalse riskiga Krediidiskoori klassis - see on LIGHTUP OÜ.

Kokkuvõte

Valdur Puusepp on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Mööbli, valgustite ja muude kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
  • Elektriinstallatsioon

Edu otsides on Valdur Puusepp ka ebaõnnestunud valdkonnas Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

AUTEL-BÜROO OÜ storybook

?

AUTEL-BÜROO OÜ seosed veebis

Veebisügavustest AUTEL-BÜROO OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

AUTEL-BÜROO OÜ viimased sündmused

?
icon

Deklaratsiooni esitamine.

Ettevõttel on esitatud Käibedeklaratsioon (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-09-20)

icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Majandusaasta aruande puudumine.

Puudub "2017" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..