Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Olga Šimko: Persoonilugu

Olga Šimko alustas äritegevusega 19 aastat tagasi, olles ise siis 40-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2001 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Olga Šimko

Olga Šimko on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku, aga ka viimsele teekonnale saatja silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 3 ettevõttes
  • Likvideerija 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Olga Šimko viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 6-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Kaubaladude töö01
Spetsialiseerimata hulgikaubandus01
Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine01
Parklate tegevus01
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus01
Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent01

Väärtuse loomine

Täna saab 5 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Olga Šimko on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1170 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes ANNILO ARENDUS OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1170 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 20 049 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1170 eurot bruto, maksab ta ettevõttes ANNILO ARENDUS OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 20 049 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Olga Šimko on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 85 006 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 185 303 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 599 923 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Olga Šimko äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet ANNILO ARENDUS OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Parklate tegevus". Seal konkureerib ta 84 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,9 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 475 966 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Olga Šimko ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Olga Šimko poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Olga Šimko kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Olga Šimko isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 3, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 599 923 eurot.

Riigihangete võitmine

Olga Šimko ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Olga Šimko endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 346 euro jagu, seda aastal 2004. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2004. aastal ettevõttele PALJASSAARE TOLLILADU OÜ, kus Olga Šimko oli sel ajal nii juht kui ka omanik. Toetuse maht oli 173 eurot ning see anti projekti "RAAMATUPIDAJA KUTSEEKSAMIKS ETTEVALMISTUSKURSUS 1.0200.06-0920" teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Olga Šimko on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
  • Parklate tegevus
  • Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
  • Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent

Edu otsides on Olga Šimko ka ebaõnnestunud valdkondades:

  • Kaubaladude töö
  • Spetsialiseerimata hulgikaubandus

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

ANNILO ARENDUS OÜ storybook

?

ANNILO ARENDUS OÜ seosed veebis

Veebisügavustest ANNILO ARENDUS OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

ANNILO ARENDUS OÜ viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit suurenes

icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2017" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..