Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Väino Karu: Persoonilugu

Väino Karu alustas äritegevusega 22 aastat tagasi, olles ise siis 34-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1998 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 7 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Väino Karu

Väino Karu on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku, aga ka viimsele teekonnale saatja silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Väino Karu viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Kaubavedu maanteel01
Muude ettevõtjate ja tööandjate organisatsioonide tegevus01
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)20

Väärtuse loomine

Täna saab 8 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Väino Karu on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1040 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes KARU TRANS OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1040 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 5778 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1040 eurot bruto, maksab ta ettevõttes KARU TRANS OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 5778 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Väino Karu on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 46 606 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 26 875 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 266 643 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Väino Karu äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet KARU TRANS OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Kaubavedu maanteel". Seal konkureerib ta 4129 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,009 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 386 988 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Väino Karu ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Väino Karu on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Väino Karu poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Väino Karu kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Väino Karu isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 388 316 eurot.

Riigihangete võitmine

Väino Karu ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Väino Karu täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Väino Karu on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Muude ettevõtjate ja tööandjate organisatsioonide tegevus
  • Kaubavedu maanteel

Edu otsides on Väino Karu ka ebaõnnestunud valdkonnas Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms).

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

KARU TRANS OÜ storybook

?

KARU TRANS OÜ seosed veebis

Veebisügavustest KARU TRANS OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

KARU TRANS OÜ viimased sündmused

?
icon

KARU TRANS OÜ

21.04.2020

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2019" majandusaasta aruanne.

icon

KARU TRANS OÜ

25.06.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

KARU TRANS OÜ

01.01.2019

Majandusaasta aruande puudumine.

Puudub "2017" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..