Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Vadim Latkin: Persoonilugu

Vadim Latkin alustas äritegevusega 13 aastat tagasi, olles ise siis 28-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2006 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 6 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 2 on aga jäetud hääbuma (sh. käibemaksukohuslased).

Ettevõtja nägu: Vadim Latkin

Vadim Latkin on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 3 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Omanik 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Vadim Latkin viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 8-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Valdusfirmade tegevus01
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused01
Laevade ja paatide remont ja hooldus01
Laevade ehitus01
Tavajäätmete kogumine01
Laevade ja ujuvkonstruktsioonide ehitus10
Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus10
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus10

Väärtuse loomine

Täna saab 37 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Vadim Latkin on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 2465 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes SRC GROUP AS, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 2465 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta -2190,16 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 2465 eurot bruto, maksab ta ettevõttes SRC GROUP AS. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -2190,16 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Vadim Latkin on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit -81036 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 894 170 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 8 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Vadim Latkin siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas SRC GROUP AS, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: "Laevade ehitus". SRC GROUP AS on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukamate seas, hoides enda käes 9% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 6,66 miljonit eurot (2018 a.) ning konkureerides samas 50 ettevõttega.

Eksportöör

Vadim Latkin on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on SRC GROUP AS, mille suurim ekspordi sihtturg on muu Euroopa Liit. Ta konkureerib seal 2703 ettevõttega ning on oma 1,98 miljoni eurose käibega 195. kohal. Ekspordi kaudu on Vadim Latkin viimati kokku kasumit toonud 6,66 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Vadim Latkin on olnud seotud ühe pankrotti lastud ettevõttega. Ta oli selles ettevõttes juhatuse liikme rollis. Pankrotipesast SRC LAEVATEENINDUS OÜ jäi maha 0 euro jagu tasumata makse ning 0 euro jagu maksmata arveid.

Hülgamised

Kõigist Vadim Latkin poolt juhitud või omatud ettevõtetest 3 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 on sundkustutatud.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Vadim Latkin kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Vadim Latkin isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot.

Riigihangete võitmine

Vadim Latkin on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 5,18 miljonit eurot. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu 1/2 firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et riik on ettevõtetele oluliseks sissetulekuallikaks. Enim arvuliselt on temaga juhatuse liikme või omaniku rolli läbi seotud ettevõtted läbi aja võitnud hankeid, mille korraldajaks on KAITSEMINISTEERIUM ja rahaliselt võttes - samuti KAITSEMINISTEERIUM. Hinnanguliselt üleüldse kõige suuremas summas (311 704) üksiku võidetud hanke korraldajaks oli SISEMINISTEERIUM ja võitjaks SRC LAEVATEENINDUS OÜ.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Vadim Latkin endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 254 371 euro jagu, seda perioodil 2005 – 2018. Need toetused läksid kokku 2 ettevõttesse, millest 2 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2018. aastal ettevõttele SRC GROUP AS, kus Vadim Latkin oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 134 717 eurot ning see anti projekti "SRC GROUP AS ARENGUPROJEKT 2014-2020.4.04.17-0533" teostamiseks 2 aasta jooksul.

Alarmeerivad ohumärgid

Üks tema juhitud ettevõte on kõrge või maksimaalse riskiga Krediidiskoori klassis - see on SRC GROUP AS.

Kokkuvõte

Vadim Latkin on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
  • Valdusfirmade tegevus

Edu otsides on Vadim Latkin ka ebaõnnestunud valdkondades:

  • Laevade ja ujuvkonstruktsioonide ehitus
  • Laevade ja paatide remont ja hooldus
  • Laevade ehitus
  • Tavajäätmete kogumine

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

SRC GROUP AS storybook

?

SRC GROUP AS peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

SRC GROUP AS seosed veebis

Veebisügavustest SRC GROUP AS kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

SRC GROUP AS viimased sündmused

?
icon

SRC GROUP AS

10.02.2020

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 66 937,17 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

SRC GROUP AS

21.01.2020

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

SRC GROUP AS

14.01.2020

Maksuvõlgnevuse suurenemine.

Maksuvõlgnevus suurenes 160,76 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..