Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Monika Jartsev: Persoonilugu

Monika Jartsev alustas äritegevusega 20 aastat tagasi, olles ise siis 22-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2000 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 3 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Monika Jartsev

Monika Jartsev on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 2 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Monika Jartsev viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 4-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Raamatupidamine, maksualane nõustamine01
Õlletootmine01
Kaubavedu maanteel10
Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent10

Väärtuse loomine

Täna saab 6 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Monika Jartsev on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1332 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes ANDRIKA KOOLITUS OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1690 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 12 621 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 975 eurot bruto, maksab ta ettevõttes ÕLLENAUT OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -16598,75 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Monika Jartsev on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit -41153 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 111 996 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 1,43 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Monika Jartsev äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet ANDRIKA KOOLITUS OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Raamatupidamine, maksualane nõustamine". Seal konkureerib ta 5333 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,01 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 91 131 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Monika Jartsev on nii juhatuse liige kui omanik 1 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 0 ja on ainult omanikeringis 1 eksportivas ettevõttes (2019 aasta alusel). Need ettevõtted suutsid Eestist välja müüa 2019. aastal kokku 63 784 euro eest. Rahaliselt kõige rohkem neist teeb eksporti ÕLLENAUT OÜ (60 561 eurot käibega), kelle suurimaks sihtturuks on muu Euroopa Liit. Tal on seal kõrval 2703 konkurenti ja oma 51 766 eurose käibega käes 964. positsioon turul. Ekspordi kaudu on Monika Jartsev viimati kokku kasumit toonud 348 110 eurot.

Ebaõnnestumised

Monika Jartsev on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Monika Jartsev ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Monika Jartsev kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Monika Jartsev isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 2, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 1,43 miljonit eurot.

Riigihangete võitmine

Tema omanduses olevatest ettevõtetest 1 on viimasel viiel aastal saanud endale riigihankeid hinnanguliselt 44000.0 euroses mahus. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu 1/3 firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et riigi ostud mõjutavad tuntavalt nende ettevõtte edukust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Monika Jartsev endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 494 305 euro jagu, seda aastal 2018. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 0 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2018. aastal ettevõttele ÕLLENAUT OÜ, kus Monika Jartsev oli sel ajal omanik. Toetuse maht oli 494 305 eurot ning see anti projekti teostamiseks 1 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Monika Jartsev juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam A-LOGG OÜ. Seda ettevõtet juhib 2 juhatuse liiget, kes annavad tööd 2-le inimesele ja kes teevad käivet 71 806 eurot (2019 a. seisuga). Monika Jartsev oli selles ettevõttes juhatuse liige 15 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 4 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Monika Jartsev on võimekas juht valdkonnas Raamatupidamine, maksualane nõustamine, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

ANDRIKA KOOLITUS OÜ storybook

?

ANDRIKA KOOLITUS OÜ seosed veebis

Veebisügavustest ANDRIKA KOOLITUS OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

ANDRIKA KOOLITUS OÜ viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Majandusaasta aruande puudumine.

Puudub "2017" majandusaasta aruanne.

icon

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit suurenes

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..