Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Aimur Kruuse: Persoonilugu

Aimur Kruuse alustas äritegevusega 23 aastat tagasi, olles ise siis 26-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1996 ehk nii kaugesse aega, et mõni tema konkurent sel ajal võibolla "alles kätkis siputas ja musta tegi".

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 9 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Aimur Kruuse

Aimur Kruuse on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Aimur Kruuse viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 8-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Muu kirjastamine01
Raamatukirjastamine01
Spetsialiseerimata hulgikaubandus11
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)01
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus10
Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel10
Kinnisvarabüroode tegevus10
Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük10

Väärtuse loomine

Täna saab 8 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Aimur Kruuse on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 540 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes GRENADER GRUPP OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 975 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 10 540 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 105 eurot bruto, maksab ta ettevõttes TALLINN, LAI TN 33 // SUURTÜKI TN 2 KÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Aimur Kruuse on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 73 781 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 111 437 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 311 398 eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Aimur Kruuse siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas GRENADER GRUPP OÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: "Raamatukirjastamine". GRENADER GRUPP OÜ on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukamate seas, hoides enda käes 12% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 499 710 eurot (2018 a.) ning konkureerides samas 73 ettevõttega.

Eksportöör

Aimur Kruuse ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Aimur Kruuse poolt juhitud või omatud ettevõtetest 2 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 2 on sundkustutatud. Tankistile on ta üle andnud 1 ettevõtte juhtimise, neist 0 on 0 eurose koguvõlaga.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Aimur Kruuse kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Aimur Kruuse isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 622 795 eurot.

Riigihangete võitmine

Aimur Kruuse on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 461 000 eurot. Tema omanduses olevatest ettevõtetest 1 on viimasel viiel aastal saanud endale riigihankeid hinnanguliselt 461000.0 euroses mahus. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu 1/3 firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et riigi ostud mõjutavad tuntavalt nende ettevõtte edukust. Enim arvuliselt on temaga juhatuse liikme või omaniku rolli läbi seotud ettevõtted läbi aja võitnud hankeid, mille korraldajaks on KAITSEMINISTEERIUM ja rahaliselt võttes - samuti KAITSEMINISTEERIUM. Hinnanguliselt üleüldse kõige suuremas summas (135 000) üksiku võidetud hanke korraldajaks oli KAITSEMINISTEERIUM ja võitjaks GRENADER GRUPP OÜ.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Aimur Kruuse endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 28 146 euro jagu, seda perioodil 2006 – 2013. Need toetused läksid kokku 2 ettevõttesse, millest 2 oli tema juhtida ning 2 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2006. aastal ettevõttele BÜROODISAIN OÜ, kus Aimur Kruuse oli sel ajal nii juht kui ka omanik. Toetuse maht oli 10 073 eurot ning see anti projekti "TOOTMISHOONE JUURDEPÄÄSUTEE EHITUS 2.0200.06-0103" teostamiseks 1 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Aimur Kruuse juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam BÜROODISAIN OÜ. Seda ettevõtet juhib 3 juhatuse liiget, kes annavad tööd 47-le inimesele ja kes teevad käivet 3,33 miljonit eurot (2019 a. seisuga). Aimur Kruuse oli selles ettevõttes juhatuse liige 13 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 10 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Alarmeerivad ohumärgid

Üks tema juhitud ettevõte on kõrge või maksimaalse riskiga Krediidiskoori klassis - see on GRENADER GRUPP OÜ.

Kokkuvõte

Aimur Kruuse on võimekas juht valdkonnas Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms), kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Edu otsides on Aimur Kruuse ka ebaõnnestunud valdkondades:

  • Raamatukirjastamine
  • Muu kirjastamine
  • Spetsialiseerimata hulgikaubandus

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

GRENADER GRUPP OÜ storybook

?

GRENADER GRUPP OÜ peavoolumeedias

?

GRENADER GRUPP OÜ seosed veebis

Veebisügavustest GRENADER GRUPP OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

GRENADER GRUPP OÜ viimased sündmused

?
icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

Maksuvõlgnevuse vähenemine.

Maksuvõlgnevus vähenes 5,69 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevuse suurenemine.

Maksuvõlgnevus suurenes 5,69 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..