Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Eha Vahtramäe: Persoonilugu

Eha Vahtramäe alustas äritegevusega 18 aastat tagasi, olles ise siis 48-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2002 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 2 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Eha Vahtramäe

Eha Vahtramäe on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Eha Vahtramäe viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 2-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Kaubavedu maanteel01
Taimede paljundamine ja istikukasvatus01

Väärtuse loomine

Täna paneb Eha Vahtramäe leiva 9 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1315 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes KANEPI AIAND OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1315 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 12 650 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1315 eurot bruto, maksab ta ettevõttes KANEPI AIAND OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 12 650 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Eha Vahtramäe on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 113 848 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 251 885 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 669 601 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Eha Vahtramäe äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet KANEPI AIAND OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Kaubavedu maanteel". Seal konkureerib ta 4106 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,01 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 595 570 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Eha Vahtramäe ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Eha Vahtramäe on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Eha Vahtramäe ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Eha Vahtramäe kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Riigihangete võitmine

Eha Vahtramäe on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 290 581 eurot. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu 1/3 firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et riigi ostud mõjutavad tuntavalt nende ettevõtte edukust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Eha Vahtramäe endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 3535 euro jagu, seda perioodil 2016 – 2017. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2016. aastal ettevõttele KANEPI AIAND OÜ, kus Eha Vahtramäe oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 1972 eurot ning see anti projekti teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Eha Vahtramäe on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Kaubavedu maanteel
  • Taimede paljundamine ja istikukasvatus

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

KANEPI AIAND OÜ storybook

?

KANEPI AIAND OÜ peavoolumeedias

?

KANEPI AIAND OÜ seosed veebis

Veebisügavustest KANEPI AIAND OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

KANEPI AIAND OÜ viimased sündmused

?
icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 874,03 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..