Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Margus Vahtramäe: Persoonilugu

Margus Vahtramäe alustas äritegevusega 16 aastat tagasi, olles ise siis 27-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2003 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 5 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 4 ettevõtte juhatuses, millest 3 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Margus Vahtramäe

Margus Vahtramäe on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 4 ettevõttes
  • Juhatuse liige 4 ettevõttes
  • Asutaja 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Margus Vahtramäe viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 7-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Kaubavedu maanteel01
Taimede paljundamine ja istikukasvatus01
Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel01
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)01
Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused01
Maastiku hooldus ja korrashoid01
Raamatupidamine, maksualane nõustamine10

Väärtuse loomine

Täna saab 9 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Margus Vahtramäe on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 657,5 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes KANEPI AIAND OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1315 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 12 650 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes JENNIFER OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 6660 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Margus Vahtramäe on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 122 269 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 265 779 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 740 601 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Margus Vahtramäe äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet KANEPI AIAND OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Kaubavedu maanteel". Seal konkureerib ta 4106 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,01 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 595 570 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Margus Vahtramäe ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Margus Vahtramäe on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Margus Vahtramäe poolt juhitud või omatud ettevõtetest 2 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Margus Vahtramäe kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Margus Vahtramäe isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 4, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 740 601 eurot.

Riigihangete võitmine

Margus Vahtramäe on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 290 581 eurot. Tema omanduses olevatest ettevõtetest 1 on viimasel viiel aastal saanud endale riigihankeid hinnanguliselt 290580.6 euroses mahus. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu 1/3 firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et riigi ostud mõjutavad tuntavalt nende ettevõtte edukust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Margus Vahtramäe endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 3535 euro jagu, seda perioodil 2016 – 2017. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 0 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2016. aastal ettevõttele KANEPI AIAND OÜ, kus Margus Vahtramäe oli sel ajal omanik. Toetuse maht oli 1972 eurot ning see anti projekti teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Margus Vahtramäe on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Maastiku hooldus ja korrashoid
  • Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel
  • Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
  • Taimede paljundamine ja istikukasvatus
  • Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused
  • Kaubavedu maanteel

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

KANEPI AIAND OÜ storybook

?

KANEPI AIAND OÜ peavoolumeedias

?

KANEPI AIAND OÜ seosed veebis

Veebisügavustest KANEPI AIAND OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

KANEPI AIAND OÜ viimased sündmused

?
icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 874,03 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..