KREDIIDISKOORI AJALUGU

2019
Täna

PROGNOOSKÄIVE 2019

669 601 €

Tõenäoliselt maksab
ettevõte oma arved Sulle
tähtaegselt

ETTEVAATUS
POLE LIIAST!

Avalikustan võlad
KANEPI AIAND OÜ tagasiside

5

100%
Juhtimis- kvaliteet
100%
Soovitab sõbrale
Arvustused: 2 Näitan rohkem

Osale uuringus


Kas sinu teada on firmal KANEPI AIAND OÜ makseraskusi?

   

Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Meelis Vahtramäe: Persoonilugu

Meelis Vahtramäe alustas äritegevusega 17 aastat tagasi, olles ise siis 50-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2002 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 3 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, mis kõik on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Meelis Vahtramäe

Meelis Vahtramäe on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 3 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Meelis Vahtramäe viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 4-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Kaubavedu maanteel01
Taimede paljundamine ja istikukasvatus01
Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid01
Muude kutseorganisatsioonide tegevus01

Väärtuse loomine

Täna saab 9 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Meelis Vahtramäe on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1315 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes KANEPI AIAND OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1315 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 12 650 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1315 eurot bruto, maksab ta ettevõttes KANEPI AIAND OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 12 650 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Meelis Vahtramäe on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 114 012 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 251 910 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 669 601 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Meelis Vahtramäe äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet KANEPI AIAND OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Kaubavedu maanteel". Seal konkureerib ta 4106 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,01 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 595 570 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Meelis Vahtramäe ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Meelis Vahtramäe on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Meelis Vahtramäe poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Meelis Vahtramäe kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Riigihangete võitmine

Meelis Vahtramäe on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 290 581 eurot. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu 1/3 firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et riigi ostud mõjutavad tuntavalt nende ettevõtte edukust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Meelis Vahtramäe endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 3535 euro jagu, seda perioodil 2016 – 2017. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2016. aastal ettevõttele KANEPI AIAND OÜ, kus Meelis Vahtramäe oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 1972 eurot ning see anti projekti teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Meelis Vahtramäe on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Muude kutseorganisatsioonide tegevus
  • Kaubavedu maanteel
  • Taimede paljundamine ja istikukasvatus
  • Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

KANEPI AIAND OÜ storybook

?

KANEPI AIAND OÜ peavoolumeedias

?

KANEPI AIAND OÜ seosed veebis

Veebisügavustest KANEPI AIAND OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

KANEPI AIAND OÜ viimased sündmused

?
icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 874,03 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..