Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Anneli Palvadre: Persoonilugu

Anneli Palvadre alustas äritegevusega 11 aastat tagasi, olles ise siis 41-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2008 ehk aega, kui majandus suitses ja kõrbenud ärimeeste naha päästmiseks sündisid esimesed tankistid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Anneli Palvadre

Anneli Palvadre on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 2 ettevõttes
  • Omanik 2 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Anneli Palvadre viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 4-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine01
Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes01
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus10
Kontorimööbli hulgimüük10

Väärtuse loomine

Täna saab 7 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Anneli Palvadre on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1100 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes LA BALTIC OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1100 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 1464 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1100 eurot bruto, maksab ta ettevõttes LA BALTIC OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 1464 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Anneli Palvadre on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 10 083 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 131 749 ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 615 972 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Anneli Palvadre äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet LA BALTIC OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes". Seal konkureerib ta 130 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,8 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 605 001 eurot (2017 a.).

e-kaubandus

E-äri pole lihtsalt moesõna, seal käib vilgas elu ja veetakse taga korralikke rahavankreid. Eesti ettevõtetele kuulub ligikaudu 3953 veebipoodi, mille omanikud teevad käivet 5,066 miljardit eurot. Anneli Palvadre jääb sellest kõigest kahjuks kõrvale, sest täna ei ole ta ühegi ettevõtte kaudu otseselt e-äridega seotud (ei oma domeeni).

Eksportöör

Anneli Palvadre on nii juhatuse liige kui omanik 1 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 0 ja on ainult omanikeringis 0 eksportivas ettevõttes (2018 aasta alusel). See ettevõte on LA BALTIC OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Läti. Ta konkureerib seal 3574 ettevõttega ning on oma 409 570 eurose käibega 693. kohal. Ekspordi kaudu on Anneli Palvadre viimati kokku kasumit toonud 605 001 eurot.

Hülgamised

Anneli Palvadre ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Anneli Palvadre kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Anneli Palvadre isikuna osalusest otseselt kasu saab, on kokku 2, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 695 162 eurot. Kaudse osaluse kaudu kasusaamist saab lähiajal vaadata raportist: Otsustajad.

Poliitiline mõju

Anneli Palvadre ei ole täna tuvastatav ühegi erakonna liikmena.

Riigihangete võitmine

Anneli Palvadre ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust. Enim arvuliselt on temaga juhatuse liikme või omaniku rolli läbi seotud ettevõtted läbi aja võitnud hankeid, mille korraldajaks on VÄLISMINISTEERIUM ja rahaliselt võttes - samuti VÄLISMINISTEERIUM. Hinnanguliselt üleüldse kõige suuremas summas (129 238) üksiku võidetud hanke korraldajaks oli VÄLISMINISTEERIUM ja võitjaks MERIANTO OÜ.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Anneli Palvadre endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 7165 euro jagu, seda perioodil 2009 - 2013. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2013. aastal ettevõttele MERIANTO OÜ, kus Anneli Palvadre oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 4001 eurot ning see anti projekti "DISAINIALANE NÕUSTAMINE 1.4.0501.13-4561" teostamiseks 1 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Anneli Palvadre juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam SOLARIS KESKUS AS. Seda ettevõtet juhib 1 juhatuse liige, kes annab tööd 5-le inimesele ja kes teevad käivet 9 miljonit eurot (2018 a. seisuga). Anneli Palvadre oli selles ettevõttes juhatuse liige 4 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 1 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Alarmeerivad ohumärgid

Üks tema juhitud ettevõte on kõrge või maksimaalse riskiga Krediidiskoori klassis - see on LA BALTIC OÜ.

Soovid täpsemalt teada, mis põhjustel on, siis vaata Inforegistrist järgi. Proovi Inforegistri täislahendust 14 päeva tasuta.

Kokkuvõte

Anneli Palvadre on võimekas juht valdkonnas Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Edu otsides on Anneli Palvadre ka ebaõnnestunud valdkonnas Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes.

Peatselt avaneb võimalus lugeda kõigi juhatuse liikmete CV-sid. Ole esimene, kes sellest teada saab. Liitu uudiskirjaga: www.scorestorybook.ee

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

LA BALTIC OÜ storybook

?

LA BALTIC OÜ seosed veebis

Veebisügavustest LA BALTIC OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

LA BALTIC OÜ viimased sündmused

?
icon

LA BALTIC OÜ

11.02.2020

Maksuvõlgnevuse suurenemine.

Maksuvõlgnevus suurenes 2 595,58 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

icon

LA BALTIC OÜ

10.02.2020

Maksuvõlgnevuse vähenemine.

Maksuvõlgnevus vähenes 1 609,19 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

icon

LA BALTIC OÜ

28.01.2020

Maksuvõlgnevuse vähenemine.

Maksuvõlgnevus vähenes 3 000,00 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..