Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Imre Soosaar: Persoonilugu

Imre Soosaar alustas äritegevusega 21 aastat tagasi, olles ise siis 27-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1998 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 8 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 4 ettevõtte juhatuses, mis kõik on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Imre Soosaar

Imre Soosaar on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 4 ettevõttes
  • Asutaja 4 ettevõttes
  • Juhatuse liige 4 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Imre Soosaar viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 8-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus01
Puhkemaja01
Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine01
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus11
Enda kinnisvara ost ja müük11
Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel10
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)10
Puu- ja köögivilja jaemüük spetsialiseeritud kauplustes10

Väärtuse loomine

Täna saab 13 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Imre Soosaar on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 463,33 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes VILLAARE OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1390 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 0 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes STAADIONI VARAHALDUS OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 7296 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Imre Soosaar on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 29 913 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 283 532 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 5,1 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Imre Soosaar äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet STAADIONI VARAHALDUS OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Enda kinnisvara ost ja müük". Seal konkureerib ta 762 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,09 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 600 150 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Imre Soosaar ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Imre Soosaar on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Imre Soosaar ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Imre Soosaar kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Imre Soosaar isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 4, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 5,1 miljonit eurot.

Riigihangete võitmine

Imre Soosaar on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 2,01 miljonit eurot. Tema omanduses olevatest ettevõtetest 1 on viimasel viiel aastal saanud endale riigihankeid hinnanguliselt 2013628.42 euroses mahus. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu 1/2 firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et riik on ettevõtetele oluliseks sissetulekuallikaks.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Imre Soosaar endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 12 959 euro jagu, seda perioodil 2010 – 2014. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 0 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2014. aastal ettevõttele VILLAARE OÜ, kus Imre Soosaar oli sel ajal omanik. Toetuse maht oli 12 000 eurot ning see anti projekti "PORTATIIVNE KAASASKANTAV EHITUSTARVIKUTE HOIDIK 3.1.1701.14-1783" teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Imre Soosaar on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
  • Enda kinnisvara ost ja müük
  • Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
  • Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
  • Puhkemaja

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

VILLAARE OÜ storybook

?

VILLAARE OÜ peavoolumeedias

?

VILLAARE OÜ seosed veebis

Veebisügavustest VILLAARE OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

VILLAARE OÜ viimased sündmused

?
icon

VILLAARE OÜ

01.01.2020

Majandusaasta aruande puudumine.

Puudub "2018" majandusaasta aruanne.

icon

VILLAARE OÜ

21.06.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2017" majandusaasta aruanne.

icon

VILLAARE OÜ

06.01.2019

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "ei".

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..