Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Aleksander Järv: Persoonilugu

Aleksander Järv alustas äritegevusega 17 aastat tagasi, olles ise siis 33-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2001 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 6 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 4 ettevõtte juhatuses, mis kõik on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Aleksander Järv

Aleksander Järv on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 3 ettevõttes
  • Juhatuse liige 4 ettevõttes
  • Asutaja 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Aleksander Järv viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 5-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine11
Ajutise tööjõu rent01
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus01
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused01
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)10

Väärtuse loomine

Täna saab 44 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Aleksander Järv on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 958,33 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes VERGINE OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1315 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 13 092 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 650 eurot bruto, maksab ta ettevõttes VERGINE KV OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 19 568 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Aleksander Järv on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 252 889 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 814 295 ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 6,84 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Aleksander Järv äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet VERGINE OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine". Seal konkureerib ta 285 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 1,1 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 3,83 miljonit eurot (2017 a.).

e-kaubandus

E-äri pole lihtsalt moesõna, seal käib vilgas elu ja veetakse taga korralikke rahavankreid. Eesti ettevõtetele kuulub ligikaudu 3953 veebipoodi, mille omanikud teevad käivet 5,066 miljardit eurot. Aleksander Järv jääb sellest kõigest kahjuks kõrvale, sest täna ei ole ta ühegi ettevõtte kaudu otseselt e-äridega seotud (ei oma domeeni).

Eksportöör

Aleksander Järv on nii juhatuse liige kui omanik 2 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 1 ja on ainult omanikeringis 0 eksportivas ettevõttes (2018 aasta alusel). Need ettevõtted suutsid Eestist välja müüa 2018. aastal kokku 129 256 euro eest. Rahaliselt kõige rohkem neist teeb eksporti VERGINE OÜ (244 412 eurot käibega), kelle suurimaks sihtturuks on muu Euroopa Liit. Tal on seal kõrval 2703 konkurenti ja oma 122 206 eurose käibega käes 696. positsioon turul. Ekspordi kaudu on Aleksander Järv viimati kokku kasumit toonud 4,09 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Aleksander Järv on olnud seotud ühe pankrotti lastud ettevõttega. Ta oli selles ettevõttes juhatuse liikme rollis. Pankrotipesast CATMET AS jäi maha 0 euro jagu tasumata makse ning 0 euro jagu maksmata arveid.

Hülgamised

Aleksander Järv ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Aleksander Järv kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Aleksander Järv isikuna osalusest otseselt kasu saab, on kokku 3, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 7,12 miljonit eurot. Kaudse osaluse kaudu kasusaamist saab lähiajal vaadata raportist: Otsustajad.

Poliitiline mõju

Aleksander Järv ei ole täna tuvastatav ühegi erakonna liikmena.

Riigihangete võitmine

Aleksander Järv on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 13 871 eurot. Tema omanduses olevatest ettevõtetest 1 on viimasel viiel aastal saanud endale riigihankeid hinnanguliselt 13871.0 euroses mahus. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu alla kümnendiku firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et selle tuluallika ära langemine neid ettevõtteid just karjuvalt ei mõjuta.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Aleksander Järv täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Aleksander Järv on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
  • Ajutise tööjõu rent
  • Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
  • Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused

Peatselt avaneb võimalus lugeda kõigi juhatuse liikmete CV-sid. Ole esimene, kes sellest teada saab. Liitu uudiskirjaga: www.scorestorybook.ee

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

VERGINE OÜ storybook

?

VERGINE OÜ seosed veebis

Veebisügavustest VERGINE OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

VERGINE OÜ viimased sündmused

?
icon

VERGINE OÜ

28.05.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

VERGINE OÜ

04.07.2018

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit suurenes

icon

VERGINE OÜ

29.06.2018

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2017" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..