Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Marin Ross: Persoonilugu

Marin Ross alustas äritegevusega 14 aastat tagasi, olles ise siis 37-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2005 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Marin Ross

Marin Ross on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 2 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Marin Ross viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus01
Raamatupidamine, maksualane nõustamine12
Veoste ekspedeerimine10

Väärtuse loomine

Täna saab 4 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Marin Ross on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 210 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes PROFIN GROUP OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 210 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 0 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 210 eurot bruto, maksab ta ettevõttes PROFIN GROUP OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Marin Ross on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 15 293 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 1663 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 0 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Marin Ross äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet MAILEN GRUPP OÜ, kus ta on omanik ja mis toimetab turul: "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus". Seal konkureerib ta 10 494 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,0009 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 72 404 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Marin Ross ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Marin Ross poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 on sundkustutatud. Tankistile on ta üle andnud 1 ettevõtte juhtimise, neist 0 on 0 eurose koguvõlaga.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Marin Ross kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Marin Ross isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 2, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot.

Riigihangete võitmine

Marin Ross ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Marin Ross täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Marin Ross juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam NORDIC CONSULT FINANCE OÜ. Seda ettevõtet juhib 1 juhatuse liige, kes annab tööd 0-le inimesele ja kes teevad käivet 26 263 eurot (2019 a. seisuga). Marin Ross oli selles ettevõttes juhatuse liige 1 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 1 kuud. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Marin Ross on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
  • Raamatupidamine, maksualane nõustamine

Edu otsides on Marin Ross ka ebaõnnestunud valdkondades:

  • Veoste ekspedeerimine
  • Raamatupidamine, maksualane nõustamine

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

MAILEN GRUPP OÜ storybook

?

MAILEN GRUPP OÜ seosed veebis

Veebisügavustest MAILEN GRUPP OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

MAILEN GRUPP OÜ viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Marin Ross (28.05.1968) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit suurenes

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..