Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Heili Politanov: Persoonilugu

Heili Politanov alustas äritegevusega 13 aastat tagasi, olles ise siis 33-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2006 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 8 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 4 ettevõtte juhatuses, millest 2 on aktiivse majandustegevusega, 2 on aga jäetud hääbuma (sh. käibemaksukohuslased).

Ettevõtja nägu: Heili Politanov

Heili Politanov on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 4 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Heili Politanov viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 4-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Restoranid jm toitlustuskohad32
Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük01
Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine11
Tee ja kohvi töötlemine01

Väärtuse loomine

Täna saab 50 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Heili Politanov on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1150 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes COFFEE PEOPLE OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1390 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 11 814 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 910 eurot bruto, maksab ta ettevõttes RESTORAN JUUR OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 2383 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Heili Politanov on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 241 746 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 801 113 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 2,99 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Heili Politanov siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas COFFEE PEOPLE OÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: "Tee ja kohvi töötlemine". COFFEE PEOPLE OÜ on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukaim, hoides enda käes 32% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 1,35 miljonit eurot (2018 a.) ning konkureerides samas 14 ettevõttega.

Eksportöör

Heili Politanov on 2019 aasta andmetel küll 2 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. Need ettevõtted suutsid Eestist välja müüa 2019. aastal kokku 137 415 euro eest. Rahaliselt kõige rohkem neist teeb eksporti COFFEE PEOPLE OÜ (122 541 eurot käibega), kelle suurimaks sihtturuks on Taani. Tal on seal kõrval 760 konkurenti ja oma 113 026 eurose käibega käes 194. positsioon turul. Ekspordi kaudu on Heili Politanov viimati kokku kasumit toonud 2,75 miljonit eurot.

Hülgamised

Kõigist Heili Politanov poolt juhitud või omatud ettevõtetest 2 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Heili Politanov kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Heili Politanov isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot.

Riigihangete võitmine

Heili Politanov ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Heili Politanov endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 4911 euro jagu, seda perioodil 2010 – 2017. Need toetused läksid kokku 2 ettevõttesse, millest 2 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2017. aastal ettevõttele COFFEE PEOPLE OÜ, kus Heili Politanov oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 3952 eurot ning see anti projekti "KOHVIDE KEEMILISE KOOSTISE ANALÜÜS 2014-2020.4.04.16-0393" teostamiseks 2 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Heili Politanov juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam GOURMET COFFEE CITY OÜ. Seda ettevõtet juhib 1 juhatuse liige, kes annab tööd 6-le inimesele ja kes teevad käivet 120 269 eurot (2019 a. seisuga). Heili Politanov oli selles ettevõttes juhatuse liige 6 kuud tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 2 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Heili Politanov on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük
  • Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
  • Tee ja kohvi töötlemine
  • Restoranid jm toitlustuskohad

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

RESTORAN JUUR OÜ storybook

?

RESTORAN JUUR OÜ seosed veebis

Veebisügavustest RESTORAN JUUR OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

RESTORAN JUUR OÜ viimased sündmused

?
icon

Maksuvõlgnevuse suurenemine.

Maksuvõlgnevus suurenes 95,00 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevuse suurenemine.

Maksuvõlgnevus suurenes 4 140,34 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 15 150,78 EUR-i, intress 0 EUR-i.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..