Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Jaanus Nelk: Persoonilugu

Jaanus Nelk alustas äritegevusega 13 aastat tagasi, olles ise siis 37-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2006 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 1 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Jaanus Nelk

Jaanus Nelk on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 1 ettevõttes

Ta on tegutsenud või tegutseb valdkonnas: muud veondust abistavad tegevused

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Muud veondust abistavad tegevused01

Väärtuse loomine

Täna paneb Jaanus Nelk leiva 2 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1465 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes OKKA OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1465 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta -1195,5 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1465 eurot bruto, maksab ta ettevõttes OKKA OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -1195,5 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Jaanus Nelk on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit -2391 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 12 616 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 764 779 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Jaanus Nelk äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet OKKA OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Muud veondust abistavad tegevused". Seal konkureerib ta 150 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,4 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 609 079 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Jaanus Nelk on nii juhatuse liige kui omanik 1 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 0 ja on ainult omanikeringis 0 eksportivas ettevõttes (2019 aasta alusel). See ettevõte on OKKA OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on muu Euroopa Liit. Ta konkureerib seal 2703 ettevõttega ning on oma 1,08 miljoni eurose käibega 359. kohal. Ekspordi kaudu on Jaanus Nelk viimati kokku kasumit toonud 609 079 eurot.

Ebaõnnestumised

Jaanus Nelk on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Jaanus Nelk ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Jaanus Nelk kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Jaanus Nelk isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 764 779 eurot.

Riigihangete võitmine

Jaanus Nelk ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Jaanus Nelk täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Jaanus Nelk on võimekas juht valdkonnas Muud veondust abistavad tegevused, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

OKKA OÜ storybook

?

OKKA OÜ peavoolumeedias

?

OKKA OÜ seosed veebis

Veebisügavustest OKKA OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

OKKA OÜ viimased sündmused

?
icon

OKKA OÜ

13.03.2020

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

OKKA OÜ

11.03.2020

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 1 145,22 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

OKKA OÜ

13.01.2020

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..