Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Anneli Teppo-Toost: Persoonilugu

Anneli Teppo-Toost alustas äritegevusega 20 aastat tagasi, olles ise siis 35-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1999 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 7 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 5 ettevõtte juhatuses, millest 4 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Anneli Teppo-Toost

Anneli Teppo-Toost on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 2 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 5 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Anneli Teppo-Toost viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 8-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine01
Restoranid jm toitlustuskohad01
Vaba aja veetmise, meelelahutuse ja kultuurilise tegevusega või huvialadega seotud ühendused ning huviklubid02
Mujal liigitamata organisatsioonide tegevus01
Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid01
Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük10
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus10
Noorte- ja lasteühendused ning noorte ja laste heaolu edendavad ühendused10

Väärtuse loomine

Täna saab kõigis ettevõtetes kokku, kus Anneli Teppo-Toost on juhtimas või omanik, leiva lauale 1 töötaja. Palka saab see 1 tubli inimene arvutuslikult 155 eurot ja toodab aastas kasumit 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Anneli Teppo-Toost on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 2565 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 1703 ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 0 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Anneli Teppo-Toost äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet SAAREMAA RAHVAKULTUURISELTS MTÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Vaba aja veetmise, meelelahutuse ja kultuurilise tegevusega või huvialadega seotud ühendused ning huviklubid". Seal konkureerib ta 722 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,3 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 54 340 eurot (2017 a.).

e-kaubandus

E-äri pole lihtsalt moesõna, seal käib vilgas elu ja veetakse taga korralikke rahavankreid. Eesti ettevõtetele kuulub ligikaudu 3953 veebipoodi, mille omanikud teevad käivet 5,066 miljardit eurot. Anneli Teppo-Toost jääb sellest kõigest kahjuks kõrvale, sest täna ei ole ta ühegi ettevõtte kaudu otseselt e-äridega seotud (ei oma domeeni).

Eksportöör

Anneli Teppo-Toost ei ole 2018. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Anneli Teppo-Toost poolt juhitud või omatud ettevõtetest 3 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Anneli Teppo-Toost kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Anneli Teppo-Toost isikuna osalusest otseselt kasu saab, on kokku 2, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot. Kaudse osaluse kaudu kasusaamist saab lähiajal vaadata raportist: Otsustajad.

Poliitiline mõju

Anneli Teppo-Toost ei ole täna tuvastatav ühegi erakonna liikmena.

Riigihangete võitmine

Anneli Teppo-Toost ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust. Enim arvuliselt on temaga juhatuse liikme või omaniku rolli läbi seotud ettevõtted läbi aja võitnud hankeid, mille korraldajaks on SOTSIAALMINISTEERIUM ja rahaliselt võttes - samuti SOTSIAALMINISTEERIUM. Hinnanguliselt üleüldse kõige suuremas summas (31 050) üksiku võidetud hanke korraldajaks oli SOTSIAALMINISTEERIUM ja võitjaks REMEDEX OÜ.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Anneli Teppo-Toost endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 5068 euro jagu, seda perioodil 2010 - 2017. Need toetused läksid kokku 2 ettevõttesse, millest 2 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2017. aastal ettevõttele FUTURE MTÜ, kus Anneli Teppo-Toost oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 3150 eurot ning see anti projekti "Saaremaa 5. Orhideefestival Märka lille!" teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Anneli Teppo-Toost on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Vaba aja veetmise, meelelahutuse ja kultuurilise tegevusega või huvialadega seotud ühendused ning huviklubid
  • Restoranid jm toitlustuskohad
  • Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid
  • Mujal liigitamata organisatsioonide tegevus

Peatselt avaneb võimalus lugeda kõigi juhatuse liikmete CV-sid. Ole esimene, kes sellest teada saab. Liitu uudiskirjaga: www.scorestorybook.ee

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

UNDVA KÜLA SELTS MTÜ storybook

?

UNDVA KÜLA SELTS MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest UNDVA KÜLA SELTS MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

UNDVA KÜLA SELTS MTÜ viimased sündmused

?
icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 203,09 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Ergo Oolup (02.11.1972) lisatud ettevõtte juhatusse

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..