Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Ragne Talv: Persoonilugu

Ragne Talv alustas äritegevusega 16 aastat tagasi, olles ise siis 33-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2004 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 7 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 6 ettevõtte juhatuses, millest 2 on aktiivse majandustegevusega, 4 on aga jäetud hääbuma (sh. käibemaksukohuslased).

Ettevõtja nägu: Ragne Talv

Ragne Talv on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 4 ettevõttes
  • Juhatuse liige 6 ettevõttes
  • Asutaja 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Ragne Talv viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 6-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Hoonete üldpuhastus01
Muu mujal liigitamata koolitus01
Ajakirjade jm perioodika kirjastamine01
Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused02
Mujal liigitamata infoalane tegevus01
Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük10

Väärtuse loomine

Täna saab 12 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Ragne Talv on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 807,5 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes EESTI KOOLITUS- JA KONVERENTSIKESKUS OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1615 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 7147 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes GET EVENTS OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Ragne Talv on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 85 768 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 320 847 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 895 313 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Ragne Talv äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet EESTI KOOLITUS- JA KONVERENTSIKESKUS OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Muu mujal liigitamata koolitus". Seal konkureerib ta 1578 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,3 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 931 833 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Ragne Talv on nii juhatuse liige kui omanik 1 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 0 ja on ainult omanikeringis 0 eksportivas ettevõttes (2019 aasta alusel). See ettevõte on EESTI KOOLITUS- JA KONVERENTSIKESKUS OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on muu Euroopa Liit. Ta konkureerib seal 2703 ettevõttega ning on oma 8566 eurose käibega 1904. kohal. Ekspordi kaudu on Ragne Talv viimati kokku kasumit toonud 931 833 eurot.

Hülgamised

Kõigist Ragne Talv poolt juhitud või omatud ettevõtetest 5 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 on sundkustutatud.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Ragne Talv kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Ragne Talv isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 4, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 895 313 eurot.

Riigihangete võitmine

Ragne Talv ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Ragne Talv täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Ragne Talv on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Muu mujal liigitamata koolitus
  • Mujal liigitamata infoalane tegevus
  • Hoonete üldpuhastus
  • Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused
  • Ajakirjade jm perioodika kirjastamine

Edu otsides on Ragne Talv ka ebaõnnestunud valdkondades:

  • Mujal liigitamata infoalane tegevus
  • Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

EESTI KOOLITUS- JA KONVERENTSIKESKUS OÜ storybook

?

EESTI KOOLITUS- JA KONVERENTSIKESKUS OÜ seosed veebis

Veebisügavustest EESTI KOOLITUS- JA KONVERENTSIKESKUS OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

EESTI KOOLITUS- JA KONVERENTSIKESKUS OÜ viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit suurenes

icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2017" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..