Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Mart Laanemäe: Persoonilugu

Mart Laanemäe alustas äritegevusega 17 aastat tagasi, olles ise siis 37-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2001 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Mart Laanemäe

Mart Laanemäe on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 2 ettevõttes
  • Omanik 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Mart Laanemäe viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Sõiduõpe01
Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus01
Kolimisteenused10

Väärtuse loomine

Täna saab 16 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Mart Laanemäe on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 465 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes SÕIDUÕPPE OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 465 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 421,56 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 465 eurot bruto, maksab ta ettevõttes SÕIDUÕPPE OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 421,56 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Mart Laanemäe on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 9239 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 91 276 ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 247 302 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Mart Laanemäe äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet SÕIDUÕPPE OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Sõiduõpe". Seal konkureerib ta 202 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 2,26 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 282 068 eurot (2017 a.).

e-kaubandus

E-äri pole lihtsalt moesõna, seal käib vilgas elu ja veetakse taga korralikke rahavankreid. Eesti ettevõtetele kuulub ligikaudu 3953 veebipoodi, mille omanikud teevad käivet 5,066 miljardit eurot. Mart Laanemäe jääb sellest kõigest kahjuks kõrvale, sest täna ei ole ta ühegi ettevõtte kaudu otseselt e-äridega seotud (ei oma domeeni).

Eksportöör

Mart Laanemäe ei ole 2018. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Mart Laanemäe poolt juhitud või omatud ettevõtetest 2 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 on sundkustutatud.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Mart Laanemäe kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Mart Laanemäe isikuna osalusest otseselt kasu saab, on kokku 2, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 252 252 eurot. Kaudse osaluse kaudu kasusaamist saab lähiajal vaadata raportist: Otsustajad.

Poliitiline mõju

Mart Laanemäe ei ole täna tuvastatav ühegi erakonna liikmena.

Riigihangete võitmine

Mart Laanemäe ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Mart Laanemäe endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 12 210 euro jagu, seda perioodil 2011 - 2012. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2012. aastal ettevõttele SÕIDUÕPPE OÜ, kus Mart Laanemäe oli sel ajal nii juht kui ka omanik. Toetuse maht oli 6105 eurot ning see anti projekti "KOOLITAJA PROJEKT 1.4.0201.11-2115" teostamiseks 2 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Mart Laanemäe on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Sõiduõpe
  • Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus

Edu otsides on Mart Laanemäe ka ebaõnnestunud valdkonnas Kolimisteenused.

Peatselt avaneb võimalus lugeda kõigi juhatuse liikmete CV-sid. Ole esimene, kes sellest teada saab. Liitu uudiskirjaga: www.scorestorybook.ee

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

SÕIDUÕPPE OÜ storybook

?

SÕIDUÕPPE OÜ seosed veebis

Veebisügavustest SÕIDUÕPPE OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

SÕIDUÕPPE OÜ viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit suurenes

icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2017" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..