Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Aivar Sõerd: Persoonilugu

Aivar Sõerd alustas äritegevusega 20 aastat tagasi, olles ise siis 35-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2000 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 6 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Aivar Sõerd

Aivar Sõerd on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 2 ettevõttes
  • Omanik 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Aivar Sõerd viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 8-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus01
Erakondade tegevus11
Vaba aja veetmise, meelelahutuse ja kultuurilise tegevusega või huvialadega seotud ühendused ning huviklubid10
Perioodikaväljaannete, ärikataloogide, reklaammaterjalide, äriblankettide jm kontoritarvete trükkimine10
Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted10
Nõupidamiste ja messide korraldamine10
Restoranid jm toitlustuskohad10
Hotellid10

Väärtuse loomine

Täna saab 21 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Aivar Sõerd on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1390 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1390 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 35 748 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1390 eurot bruto, maksab ta ettevõttes EESTI REFORMIERAKOND MTÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 35 748 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Aivar Sõerd on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 755 439 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 241 879 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 0 eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Aivar Sõerd siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: "Erakondade tegevus". EESTI REFORMIERAKOND MTÜ on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukaim, hoides enda käes 29% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 1,97 miljonit eurot (2018 a.) ning konkureerides samas 8 ettevõttega.

Eksportöör

Aivar Sõerd ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Aivar Sõerd on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Aivar Sõerd ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Aivar Sõerd kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Aivar Sõerd isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot.

Riigihangete võitmine

Aivar Sõerd ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Aivar Sõerd täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Aivar Sõerd juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam VABA MAA AS. Seda ettevõtet juhib 2 juhatuse liiget, kes annavad tööd 10-le inimesele ja kes teevad käivet 661 103 eurot (2019 a. seisuga). Aivar Sõerd oli selles ettevõttes juhatuse liige 14 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 1 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Aivar Sõerd on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Erakondade tegevus
  • Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ storybook

?

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest EESTI REFORMIERAKOND MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ viimased sündmused

?
icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Rikutud sedelid ehk mis juhtub siis, kui naljamehed Euroopa Parlamenti valima lasta".
Kajastatud subjektid:Andrus Ansip, EESTI KESKERAKOND MTÜ, EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, ISAMAA ERAKOND MTÜ, Jaak Madison, Marina Kaljurand, Riho Terras, SOTSIAALDEMOKRAATLIK ERAKOND MTÜ, Sven Mikser, Urmas Paet, Yana Toom

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Arto Aas (09.06.1980) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Häälte teistkordne lugemine saadikute mandaate ei muutnud".
Kajastatud subjektid:Andrus Ansip, EESTI KESKERAKOND MTÜ, EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, ISAMAA ERAKOND MTÜ, Jaak Madison, Marina Kaljurand, Riho Terras, SOTSIAALDEMOKRAATLIK ERAKOND MTÜ, Sven Mikser, Urmas Paet, Yana Toom

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..