Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Aare Tammemäe: Persoonilugu

Aare Tammemäe alustas äritegevusega 21 aastat tagasi, olles ise siis 26-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1997 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 13 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 7 ettevõtte juhatuses, millest 5 on aktiivse majandustegevusega, 2 on aga jäetud hääbuma (sh. käibemaksukohuslased).

Ettevõtja nägu: Aare Tammemäe

Aare Tammemäe on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 7 ettevõttes
  • Omanik 1 ettevõttes
  • Nõukogu liige 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Aare Tammemäe viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 8-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Finantsnõustamine13
Valdusfirmade tegevus21
Spordiklubide tegevus01
Muude ettevõtjate ja tööandjate organisatsioonide tegevus01
Veekogumine, -töötlus ja -varustus01
Sadamate töö ja veeteede kasutamisega seotud tegevused10
Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid10
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused10

Väärtuse loomine

Täna saab 12 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Aare Tammemäe on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 2595 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes "FINANCEESTONIA" MTÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 2985 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 10 449 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 2140 eurot bruto, maksab ta ettevõttes REDGATE ADVISORY SERVICES OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 287 743 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Aare Tammemäe on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 2,04 miljonit eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 582 436 ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 399 655 eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Aare Tammemäe siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas REDGATE ADVISORY SERVICES OÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: "Finantsnõustamine". REDGATE ADVISORY SERVICES OÜ on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukamate seas, hoides enda käes 7% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 1,11 miljonit eurot (2017 a.) ning konkureerides samas 230 ettevõttega.

e-kaubandus

E-äri pole lihtsalt moesõna, seal käib vilgas elu ja veetakse taga korralikke rahavankreid. Eesti ettevõtetele kuulub ligikaudu 3953 veebipoodi, mille omanikud teevad käivet 5,066 miljardit eurot. Aare Tammemäe jääb sellest kõigest kahjuks kõrvale, sest täna ei ole ta ühegi ettevõtte kaudu otseselt e-äridega seotud (ei oma domeeni).

Eksportöör

Aare Tammemäe on 2018 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on REDGATE ADVISORY SERVICES OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on muu Euroopa Liit. Ta konkureerib seal 2703 ettevõttega ning on oma 14 744 eurose käibega 1469. kohal. Ekspordi kaudu on Aare Tammemäe viimati kokku kasumit toonud 1,11 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Aare Tammemäe on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Aare Tammemäe poolt juhitud või omatud ettevõtetest 3 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Aare Tammemäe kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Aare Tammemäe isikuna osalusest otseselt kasu saab, on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot. Kaudse osaluse kaudu kasusaamist saab lähiajal vaadata raportist: Otsustajad.

Poliitiline mõju

Aare Tammemäe ei ole täna tuvastatav ühegi erakonna liikmena.

Riigihangete võitmine

Aare Tammemäe ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Aare Tammemäe täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Aare Tammemäe juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam TALLINNA SADAM AS. Seda ettevõtet juhib 3 juhatuse liiget, kes annavad tööd 330-le inimesele ja kes teevad käivet 96,4 miljonit eurot (2018 a. seisuga). Aare Tammemäe oli selles ettevõttes juhatuse liige 13 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 8 kuud. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Aare Tammemäe on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Valdusfirmade tegevus
  • Muude ettevõtjate ja tööandjate organisatsioonide tegevus
  • Spordiklubide tegevus
  • Veekogumine, -töötlus ja -varustus
  • Finantsnõustamine

Peatselt avaneb võimalus lugeda kõigi juhatuse liikmete CV-sid. Ole esimene, kes sellest teada saab. Liitu uudiskirjaga: www.scorestorybook.ee

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

REDGATE CAPITAL AS storybook

?

REDGATE CAPITAL AS peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

REDGATE CAPITAL AS seosed veebis

Veebisügavustest REDGATE CAPITAL AS kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

REDGATE CAPITAL AS viimased sündmused

?
icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Silberauto tehingut võiks võrrelda Starmani müügiga".
Kajastatud subjektid:ÄRIPÄEV AS, EESTI ENERGIA AS, AS Redgate Capital, SILBERAUTO AS, SWEDBANK AS, TALLINK AS, Väino Kaldoja, Valeria Kiisk

icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Toidust tualetini – Nolani filmiraha pudeneb Eestisse".
Kajastatud subjektid:ALLFILM OÜ, Andrei Zaborski, ÄRIPÄEV AS, EESTI MEEDIAETTEVÕTETE LIIT MTÜ, ESTONIA OÜ, Ivo Felt, Mart Raudsaar, RB OÜ, AS Redgate Capital, Riia Sillave, Väino Laisaar

icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..