Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Sven Lettens: Persoonilugu

Sven Lettens alustas äritegevusega 12 aastat tagasi, olles ise siis 33-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2007 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 2 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Sven Lettens

Sven Lettens on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Sven Lettens viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Telesaadete tootmine01
Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent01
Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid01

Väärtuse loomine

Täna saab 2 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Sven Lettens on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 365 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes LENZCAM OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 365 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 1477 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 365 eurot bruto, maksab ta ettevõttes LENZCAM OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 1477 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Sven Lettens on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 2954 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 10 174 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 18 103 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Sven Lettens äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet LENZCAM OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Telesaadete tootmine". Seal konkureerib ta 111 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,05 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 38 833 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Sven Lettens on nii juhatuse liige kui omanik 1 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 0 ja on ainult omanikeringis 0 eksportivas ettevõttes (2019 aasta alusel). See ettevõte on LENZCAM OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Soome. Ta konkureerib seal 5867 ettevõttega ning on oma 860 eurose käibega 5536. kohal. Ekspordi kaudu on Sven Lettens viimati kokku kasumit toonud 38 833 eurot.

Ebaõnnestumised

Sven Lettens on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Sven Lettens poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Sven Lettens kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Sven Lettens isikuna osalusest otseselt kasu saab, on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 36 206 eurot.

Riigihangete võitmine

Sven Lettens ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Sven Lettens täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Sven Lettens on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Telesaadete tootmine
  • Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
  • Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

LENZCAM OÜ storybook

?

LENZCAM OÜ seosed veebis

Veebisügavustest LENZCAM OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

LENZCAM OÜ viimased sündmused

?
icon

LENZCAM OÜ

23.01.2020

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Tiina Nyberg (09.05.1955) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

LENZCAM OÜ

16.01.2020

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

LENZCAM OÜ

12.01.2020

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 277,25 EUR-i, intress 0 EUR-i.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..