Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Andre Põlm: Persoonilugu

Andre Põlm alustas äritegevusega 14 aastat tagasi, olles ise siis 26-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2006 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 5 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 4 ettevõtte juhatuses, millest 2 on aktiivse majandustegevusega, 2 on aga jäetud hääbuma (sh. käibemaksukohuslased).

Ettevõtja nägu: Andre Põlm

Andre Põlm on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 5 ettevõttes
  • Asutaja 2 ettevõttes
  • Juhatuse liige 4 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Andre Põlm viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 5-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Muu huvikoolitus02
Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused01
Programmeerimine11
Nõupidamiste ja messide korraldamine01
Jaemüük posti või Interneti teel10

Väärtuse loomine

Täna saab 28 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Andre Põlm on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 401,67 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes SUUNDUP OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 840 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 1282 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes CONSCIOUS INITIATIVE OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -4135,5 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Andre Põlm on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit -16239 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 27 823 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 247 662 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Andre Põlm äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet BONPOINT OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Muu huvikoolitus". Seal konkureerib ta 335 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,7 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 143 363 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Andre Põlm ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Andre Põlm poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Tankistile on ta üle andnud 1 ettevõtte juhtimise, neist 1 on 21 970 eurose koguvõlaga.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Andre Põlm kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Andre Põlm isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 5, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 227 037 eurot.

Riigihangete võitmine

Andre Põlm ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Andre Põlm endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 12 782 euro jagu, seda perioodil 2009 – 2010. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2010. aastal ettevõttele FESTIVALSERO OÜ, kus Andre Põlm oli sel ajal nii juht kui ka omanik. Toetuse maht oli 6391 eurot ning see anti projekti "FESTIVALSERO.COM 1.4.0201.09-0736" teostamiseks 2 aasta jooksul.

Alarmeerivad ohumärgid

Tema juhitud ettevõtetest 2 on kõrge või maksimaalse riskiga Krediidiskoori klassis – need on BONPOINT OÜ ja SUUNDUP OÜ.

Kokkuvõte

Andre Põlm on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
  • Muu huvikoolitus

Edu otsides on Andre Põlm ka ebaõnnestunud valdkondades:

  • Muu huvikoolitus
  • Jaemüük posti või Interneti teel
  • Programmeerimine

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

SUUNDUP OÜ storybook

?

SUUNDUP OÜ seosed veebis

Veebisügavustest SUUNDUP OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

SUUNDUP OÜ viimased sündmused

?
icon

SUUNDUP OÜ

26.05.2020

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 1 201,82 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

SUUNDUP OÜ

18.02.2020

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

SUUNDUP OÜ

12.02.2020

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 1 244,23 EUR-i, intress 0 EUR-i.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..