Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Ürjo Jõks: Persoonilugu

Ürjo Jõks alustas äritegevusega 24 aastat tagasi, olles ise siis 32-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1996 ehk nii kaugesse aega, et mõni tema konkurent sel ajal võibolla "alles kätkis siputas ja musta tegi".

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Ürjo Jõks

Ürjo Jõks on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 2 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Lisaks sellele suudab Ürjo Jõks toimetada mitmel rindel, ta on tegutsenud või tegutseb 4-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Mööbli, valgustite ja muude kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes02
Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes10
Mööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük10
Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine10

Väärtuse loomine

Täna saab 19 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Ürjo Jõks on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 2032 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes VALGUSE ALGUS OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 2070 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 19 262 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1995 eurot bruto, maksab ta ettevõttes TULEKUMA OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 8110 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Ürjo Jõks on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 232 152 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 238 697 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 6,35 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Ürjo Jõks äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet TULEKUMA OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Mööbli, valgustite ja muude kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes". Seal konkureerib ta 62 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 1,55 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 2,69 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Ürjo Jõks ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Ürjo Jõks juhtimise all või omanduses olevaid ettevõtteid on pankrotistunud kaks tükki. Pankrotipesadest jäi maha 0 euro jagu tasumata makse ning 405 euro jagu maksmata arveid.

Hülgamised

Ürjo Jõks ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Ürjo Jõks kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Ürjo Jõks isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 2, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 6,25 miljonit eurot.

Riigihangete võitmine

Ürjo Jõks on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 98 566 eurot. Tema omanduses olevatest ettevõtetest 1 on viimasel viiel aastal saanud endale riigihankeid hinnanguliselt 98566.22 euroses mahus. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu alla kümnendiku firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et selle tuluallika ära langemine neid ettevõtteid just karjuvalt ei mõjuta. Enim arvuliselt on temaga juhatuse liikme või omaniku rolli läbi seotud ettevõtted läbi aja võitnud hankeid, mille korraldajaks on KULTUURIMINISTEERIUM ja rahaliselt võttes - samuti KULTUURIMINISTEERIUM. Hinnanguliselt üleüldse kõige suuremas summas (49 283) üksiku võidetud hanke korraldajaks oli KULTUURIMINISTEERIUM ja võitjaks TULEKUMA OÜ.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Ürjo Jõks täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Ürjo Jõks on võimekas juht valdkonnas Mööbli, valgustite ja muude kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Edu otsides on Ürjo Jõks ka ebaõnnestunud valdkondades:

  • Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
  • Mööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

TULEKUMA OÜ storybook

?

TULEKUMA OÜ seosed veebis

Veebisügavustest TULEKUMA OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

TULEKUMA OÜ viimased sündmused

?
icon

TULEKUMA OÜ

25.11.2019

Deklaratsiooni esitamine.

Ettevõttel on esitatud Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-11-20)

icon

TULEKUMA OÜ

21.11.2019

Esitamata deklaratsioon.

Ettevõttel on esitamata Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-11-20)

icon

TULEKUMA OÜ

27.06.2019

Deklaratsiooni esitamine.

Ettevõttel on esitatud Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-06-20)

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..