Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Mairika Kummer: Persoonilugu

Mairika Kummer alustas äritegevusega 11 aastat tagasi, olles ise siis 31-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2009 ehk aega, mil terve Eesti sai tunda MASU teravat puudutust - majandus suitses ja kõrbenud ärimeeste naha päästmiseks sündisid turul esimesed tankistid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 1 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Mairika Kummer

Mairika Kummer on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Mairika Kummer viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 2-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Puhastusvahendite hulgimüük01
Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus01

Väärtuse loomine

Täna paneb Mairika Kummer leiva 9 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1240 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes EASY STAR OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1240 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 6006 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1240 eurot bruto, maksab ta ettevõttes EASY STAR OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 6006 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Mairika Kummer on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 54 054 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 77 527 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 2,76 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Mairika Kummer äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet EASY STAR OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Puhastusvahendite hulgimüük". Seal konkureerib ta 49 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 2,66 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 2,06 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Mairika Kummer on nii juhatuse liige kui omanik 1 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 0 ja on ainult omanikeringis 0 eksportivas ettevõttes (2019 aasta alusel). See ettevõte on EASY STAR OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Müük Euroopa Liidu riikidele, muud. Ta konkureerib seal 2836 ettevõttega ning on oma 45 536 eurose käibega 1396. kohal. Ekspordi kaudu on Mairika Kummer viimati kokku kasumit toonud 2,06 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Mairika Kummer on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Mairika Kummer ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Mairika Kummer kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Mairika Kummer isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 2,87 miljonit eurot.

Riigihangete võitmine

Mairika Kummer on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 1,52 miljonit eurot. Tema omanduses olevatest ettevõtetest 1 on viimasel viiel aastal saanud endale riigihankeid hinnanguliselt 1517541.1439999999 euroses mahus. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu 1/3 firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et riigi ostud mõjutavad tuntavalt nende ettevõtte edukust. Enim arvuliselt on temaga juhatuse liikme või omaniku rolli läbi seotud ettevõtted läbi aja võitnud hankeid, mille korraldajaks on KESKKONNAMINISTEERIUM ja rahaliselt võttes - samuti MAAELUMINISTEERIUM. Hinnanguliselt üleüldse kõige suuremas summas (12 782) üksiku võidetud hanke korraldajaks oli MAAELUMINISTEERIUM ja võitjaks EASY STAR OÜ.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Mairika Kummer täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Mairika Kummer on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Puhastusvahendite hulgimüük
  • Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

EASY STAR OÜ storybook

?

EASY STAR OÜ seosed veebis

Veebisügavustest EASY STAR OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

EASY STAR OÜ viimased sündmused

?
icon

EASY STAR OÜ

30.03.2020

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2019" majandusaasta aruanne.

icon

EASY STAR OÜ

25.06.2019

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

EASY STAR OÜ

21.06.2019

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 2 376,16 EUR-i, intress 0 EUR-i.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..