Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Ruslan Galitski: Persoonilugu

Ruslan Galitski alustas äritegevusega 10 aastat tagasi, olles ise siis 24-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2009 ehk aega, mil terve Eesti sai tunda MASU teravat puudutust - majandus suitses ja kõrbenud ärimeeste naha päästmiseks sündisid turul esimesed tankistid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, millest 2 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma (sh. käibemaksukohuslased).

Ettevõtja nägu: Ruslan Galitski

Ruslan Galitski on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 3 ettevõttes
  • Juhatuse liige 3 ettevõttes
  • Asutaja 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Ruslan Galitski viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Muu reisimisega seotud reserveerimine, sh giidide, piletiagentuuride ja turismiinfopunktide tegevus01
Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes11
Muu teenindus01

Väärtuse loomine

Täna saab 8 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Ruslan Galitski on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 303,33 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes SMARTECH SHOP OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 910 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 15 274 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes RIXTOYS OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Ruslan Galitski on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 123 979 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 83 191 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 3,28 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Ruslan Galitski äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet SMARTECH SHOP OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes". Seal konkureerib ta 290 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,1 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 964 390 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Ruslan Galitski on nii juhatuse liige kui omanik 1 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 0 ja on ainult omanikeringis 0 eksportivas ettevõttes (2019 aasta alusel). See ettevõte on SMARTECH SHOP OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Venemaa. Ta konkureerib seal 1418 ettevõttega ning on oma 1,11 miljoni eurose käibega 255. kohal. Ekspordi kaudu on Ruslan Galitski viimati kokku kasumit toonud 964 390 eurot.

Ebaõnnestumised

Ruslan Galitski on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Ruslan Galitski poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 pole kunagi äritegevusega tegelenudki.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Ruslan Galitski kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Ruslan Galitski isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 3, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 3,05 miljonit eurot.

Riigihangete võitmine

Ruslan Galitski ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Ruslan Galitski täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Ruslan Galitski on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
  • Muu teenindus
  • Muu reisimisega seotud reserveerimine, sh giidide, piletiagentuuride ja turismiinfopunktide tegevus

Edu otsides on Ruslan Galitski ka ebaõnnestunud valdkonnas Muu teenindus.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

SMARTECH SHOP OÜ storybook

?

SMARTECH SHOP OÜ seosed veebis

Veebisügavustest SMARTECH SHOP OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

SMARTECH SHOP OÜ viimased sündmused

?
icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 805,87 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

ations_container">
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Deklaratsiooni esitamine.

Ettevõttel on esitatud Tulumaksudeklaratsioon (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-05-10)

icon

Esitamata deklaratsioon.

Ettevõttel on esitamata Tulumaksudeklaratsioon (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-05-10)

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..
LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..