Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Ivan Belov: Persoonilugu

Ivan Belov alustas äritegevusega 10 aastat tagasi, olles ise siis 23-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2009 ehk aega, mil terve Eesti sai tunda MASU teravat puudutust - majandus suitses ja kõrbenud ärimeeste naha päästmiseks sündisid turul esimesed tankistid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 11 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 5 ettevõtte juhatuses, millest 4 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Ivan Belov

Ivan Belov on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku, aga ka viimsele teekonnale saatja silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 5 ettevõttes
  • Asutaja 5 ettevõttes
  • Juhatuse liige 5 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Ivan Belov viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 6-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Programmeerimine23
Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes11
Muu teenindus01
Restoranid jm toitlustuskohad20
Kaubavedu maanteel10
Muu laenuandmine, v.a pandimajad10

Väärtuse loomine

Täna saab 9 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Ivan Belov on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 682,5 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes SMARTECH SHOP OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 975 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 17 456 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes RIXTOYS OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Ivan Belov on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 128 921 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 264 844 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 3 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Ivan Belov äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet SMARTECH SHOP OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes". Seal konkureerib ta 294 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,1 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 964 390 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Ivan Belov on nii juhatuse liige kui omanik 1 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 0 ja on ainult omanikeringis 0 eksportivas ettevõttes (2019 aasta alusel). See ettevõte on SMARTECH SHOP OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Venemaa. Ta konkureerib seal 1422 ettevõttega ning on oma 311 582 eurose käibega 485. kohal. Ekspordi kaudu on Ivan Belov viimati kokku kasumit toonud 964 390 eurot.

Hülgamised

Kõigist Ivan Belov poolt juhitud või omatud ettevõtetest 3 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 on sundkustutatud ja 1 pole kunagi äritegevusega tegelenudki.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Ivan Belov kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Ivan Belov isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 5, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 3 miljonit eurot.

Riigihangete võitmine

Ivan Belov ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Ivan Belov täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Ivan Belov on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Muu teenindus
  • Programmeerimine
  • Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes

Edu otsides on Ivan Belov ka ebaõnnestunud valdkondades:

  • Muu teenindus
  • Programmeerimine

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

SMARTECH SHOP OÜ storybook

?

SMARTECH SHOP OÜ seosed veebis

Veebisügavustest SMARTECH SHOP OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

SMARTECH SHOP OÜ viimased sündmused

?
icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 805,87 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..