Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Lauri Kippari: Persoonilugu

Lauri Kippari alustas äritegevusega 9 aastat tagasi, olles ise siis 28-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2009 ehk aega, kui majandus suitses ja kõrbenud ärimeeste naha päästmiseks sündisid esimesed tankistid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 3 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, millest 2 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Lauri Kippari

Lauri Kippari on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku, aga ka viimsele teekonnale saatja silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 3 ettevõttes
  • Asutaja 2 ettevõttes
  • Omanik 2 ettevõttes
  • Likvideerija 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Lauri Kippari viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine01
Kaubavedu maanteel01
Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge01

Väärtuse loomine

Kõik ettevõtted, kus Lauri Kippari on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 3432 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 3680 ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 39 765 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Lauri Kippari äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet KIPP OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Kaubavedu maanteel". Seal konkureerib ta 2821 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,002 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 28 746 eurot (2017 a.).

e-kaubandus

E-äri pole lihtsalt moesõna, seal käib vilgas elu ja veetakse taga korralikke rahavankreid. Lauri Kippari pole tahtnud kõrvale jääda ning on käivitanud ühe veebipoe. See veebipood kuulub ettevõttele RIVELI OÜ, mis teeb aastas käivet 11 707 eurot, kuid millel on kahjum (2017. majandusaasta seisuga).

Eksportöör

Lauri Kippari ei ole 2018. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Lauri Kippari on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Lauri Kippari poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Lauri Kippari kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Lauri Kippari isikuna osalusest otseselt kasu saab, on kokku 2, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 42 531 eurot. Kaudse osaluse kaudu kasusaamist saab lähiajal vaadata raportist: Otsustajad.

Poliitiline mõju

Lauri Kippari ei ole täna tuvastatav ühegi erakonna liikmena.

Riigihangete võitmine

Lauri Kippari ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Lauri Kippari endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 6245 euro jagu, seda perioodil 2009 - 2011. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2011. aastal ettevõttele RIVELI OÜ, kus Lauri Kippari oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 5297 eurot ning see anti projekti "RIVELI SENSATSIOONILISED SALLID 1.4.0201.10-1491" teostamiseks 2 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Lauri Kippari on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Kaubavedu maanteel
  • Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
  • Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge

Peatselt avaneb võimalus lugeda kõigi juhatuse liikmete CV-sid. Ole esimene, kes sellest teada saab. Liitu uudiskirjaga: www.scorestorybook.ee

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

KIPP OÜ storybook

?

KIPP OÜ seosed veebis

Veebisügavustest KIPP OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

KIPP OÜ viimased sündmused

?
icon

KIPP OÜ

26.06.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

KIPP OÜ

24.07.2018

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

Eelmine krediidisoovitus: "ei". Uus krediidisoovitus: "jah".

icon

KIPP OÜ

21.07.2018

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "ei".

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..