Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Piret Kõvask: Persoonilugu

Piret Kõvask alustas äritegevusega 13 aastat tagasi, olles ise siis 38-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2006 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 3 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, millest 2 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Piret Kõvask

Piret Kõvask on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 3 ettevõttes

Lisaks sellele suudab Piret Kõvask toimetada mitmel rindel, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Muu mujal liigitamata koolitus03
Arvutiõpe01
Keeleõpe01

Väärtuse loomine

Täna saab 4 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Piret Kõvask on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1040 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes SIIMON OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1040 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 6076 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1040 eurot bruto, maksab ta ettevõttes SIIMON OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 6076 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Piret Kõvask on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 24 304 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 70 093 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 107 461 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Piret Kõvask äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet SIIMON OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Muu mujal liigitamata koolitus". Seal konkureerib ta 1321 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,1 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 105 205 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Piret Kõvask ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Piret Kõvask on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Piret Kõvask poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Piret Kõvask kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Piret Kõvask isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 107 461 eurot.

Riigihangete võitmine

Piret Kõvask on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 9,81 miljonit eurot. Tema omanduses olevatest ettevõtetest 1 on viimasel viiel aastal saanud endale riigihankeid hinnanguliselt 9809593.12 euroses mahus. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu üle poole firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et ilma riigihangeteta on need ettevõtted käpuli.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Piret Kõvask täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Piret Kõvask on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Arvutiõpe
  • Muu mujal liigitamata koolitus
  • Keeleõpe

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

SIIMON OÜ storybook

?

SIIMON OÜ seosed veebis

Veebisügavustest SIIMON OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

SIIMON OÜ viimased sündmused

?
icon

SIIMON OÜ

30.06.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

SIIMON OÜ

04.07.2018

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit suurenes

icon

SIIMON OÜ

29.06.2018

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2017" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..