Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Jaanus Trees: Persoonilugu

Jaanus Trees alustas äritegevusega 20 aastat tagasi, olles ise siis 32-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1999 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 6 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 2 on aga jäetud hääbuma (sh. käibemaksukohuslased).

Ettevõtja nägu: Jaanus Trees

Jaanus Trees on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 2 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 3 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Jaanus Trees viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 5-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Metsamajandust abistavad tegevused12
Metsaraie01
Metsavarumine01
Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent10
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)10

Väärtuse loomine

Täna saab 2 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Jaanus Trees on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 780 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes JLB VARAD OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 780 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta -22162 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 780 eurot bruto, maksab ta ettevõttes JLB VARAD OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -22162 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Jaanus Trees on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit -44324 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 7385 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 146 255 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Jaanus Trees äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet JLB VARAD OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Metsamajandust abistavad tegevused". Seal konkureerib ta 1200 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,03 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 226 061 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Jaanus Trees ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Jaanus Trees poolt juhitud või omatud ettevõtetest 2 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 on sundkustutatud.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Jaanus Trees kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Jaanus Trees isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 3, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 200 971 eurot.

Riigihangete võitmine

Jaanus Trees ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Jaanus Trees endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 27 017 euro jagu, seda perioodil 2016 – 2018. Need toetused läksid kokku 3 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 3 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2016. aastal ettevõttele NOR-EST WOOD INVEST OÜ, kus Jaanus Trees oli sel ajal omanik. Toetuse maht oli 4482 eurot ning see anti projekti teostamiseks 1 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Jaanus Trees juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam WAKSAL WABRIK OÜ. Seda ettevõtet juhib 2 juhatuse liiget, kes annavad tööd 5-le inimesele ja kes teevad käivet 23 193 eurot (2019 a. seisuga). Jaanus Trees oli selles ettevõttes juhatuse liige 1 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 1 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Alarmeerivad ohumärgid

Üks tema juhitud ettevõte on kõrge või maksimaalse riskiga Krediidiskoori klassis - see on JLB VARAD OÜ.

Kokkuvõte

Jaanus Trees on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Metsavarumine
  • Metsamajandust abistavad tegevused

Edu otsides on Jaanus Trees ka ebaõnnestunud valdkondades:

  • Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
  • Metsamajandust abistavad tegevused
  • Metsaraie

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

JLB VARAD OÜ storybook

?

JLB VARAD OÜ seosed veebis

Veebisügavustest JLB VARAD OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

JLB VARAD OÜ viimased sündmused

?
icon

JLB VARAD OÜ

25.05.2020

Maksuvõlgnevuse suurenemine.

Maksuvõlgnevus suurenes 10 196,48 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

icon

JLB VARAD OÜ

30.04.2020

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2019" majandusaasta aruanne.

icon

JLB VARAD OÜ

12.03.2020

Maksuvõlgnevuse vähenemine.

Maksuvõlgnevus vähenes 658,59 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..