Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Toomas Laasik: Persoonilugu

Toomas Laasik alustas äritegevusega 12 aastat tagasi, olles ise siis 43-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2007 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, millest 2 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma (sh. käibemaksukohuslased).

Ettevõtja nägu: Toomas Laasik

Toomas Laasik on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 3 ettevõttes
  • Asutaja 3 ettevõttes
  • Juhatuse liige 3 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Toomas Laasik viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 4-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Muu mujal liigitamata koolitus01
Jaemüük posti või Interneti teel01
Mujal liigitamata infoalane tegevus01
Aurukatelde tootmine, v.a keskkütte-kuumaveekatlad10

Väärtuse loomine

Täna saab 11 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Toomas Laasik on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1200 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes EESTI KOOLITUS- JA KONVERENTSIKESKUS OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 2400 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 7797 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes GET EVENTS OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Toomas Laasik on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 85 768 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 99 049 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 1,39 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Toomas Laasik äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet EESTI KOOLITUS- JA KONVERENTSIKESKUS OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Muu mujal liigitamata koolitus". Seal konkureerib ta 1606 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,3 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 931 833 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Toomas Laasik ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Toomas Laasik on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Toomas Laasik poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Toomas Laasik kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Toomas Laasik isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 3, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 1 miljonit eurot.

Riigihangete võitmine

Toomas Laasik ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Toomas Laasik täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Toomas Laasik juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam CLYDE BERGEMANN EESTI AS. Seda ettevõtet juhib 1 juhatuse liige, kes annab tööd 109-le inimesele ja kes teevad käivet 6,42 miljonit eurot (2019 a. seisuga). Toomas Laasik oli selles ettevõttes juhatuse liige 2 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 9 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Toomas Laasik on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Muu mujal liigitamata koolitus
  • Mujal liigitamata infoalane tegevus
  • Jaemüük posti või Interneti teel

Edu otsides on Toomas Laasik ka ebaõnnestunud valdkondades:

  • Mujal liigitamata infoalane tegevus
  • Jaemüük posti või Interneti teel

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

EESTI KOOLITUS- JA KONVERENTSIKESKUS OÜ storybook

?

EESTI KOOLITUS- JA KONVERENTSIKESKUS OÜ seosed veebis

Veebisügavustest EESTI KOOLITUS- JA KONVERENTSIKESKUS OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

EESTI KOOLITUS- JA KONVERENTSIKESKUS OÜ viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit suurenes

icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2017" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..