Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Marko Matsalu: Persoonilugu

Marko Matsalu alustas äritegevusega 14 aastat tagasi, olles ise siis 24-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2005 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 3 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Marko Matsalu

Marko Matsalu on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Marko Matsalu viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 8-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Telekommunikatsioonikaablite ja antennide paigaldus01
Tulekahjualarmide, häire- ja valvesignalisatsiooni paigaldus11
Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus01
Muu mujal liigitamata teenindus01
Turvasüsteemide käitus01
Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused10
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus10
Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine10

Väärtuse loomine

Täna paneb Marko Matsalu leiva 3 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 715 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes MARX OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 715 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 7507 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 715 eurot bruto, maksab ta ettevõttes MARX OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 7507 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Marko Matsalu on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 22 521 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 7484 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 294 704 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Marko Matsalu äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet MARX OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Telekommunikatsioonikaablite ja antennide paigaldus". Seal konkureerib ta 98 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,6 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 336 364 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Marko Matsalu ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Marko Matsalu on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Marko Matsalu ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Marko Matsalu kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Marko Matsalu isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 357 072 eurot.

Riigihangete võitmine

Marko Matsalu ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Marko Matsalu endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 1914 euro jagu, seda perioodil 2006 – 2007. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2007. aastal ettevõttele LINK RK OÜ, kus Marko Matsalu oli sel ajal nii juht kui ka omanik. Toetuse maht oli 957 eurot ning see anti projekti "PRISTISE AKADEEMIA 1.0200.06-0110" teostamiseks 2 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Marko Matsalu juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam KEHTNA KEK OÜ. Seda ettevõtet juhib 1 juhatuse liige, kes annab tööd 3-le inimesele ja kes teevad käivet 458 586 eurot (2019 a. seisuga). Marko Matsalu oli selles ettevõttes juhatuse liige 8 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 1 kuud. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Marko Matsalu on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Telekommunikatsioonikaablite ja antennide paigaldus
  • Tulekahjualarmide, häire- ja valvesignalisatsiooni paigaldus
  • Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus
  • Muu mujal liigitamata teenindus
  • Turvasüsteemide käitus

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

MARX OÜ storybook

?

MARX OÜ seosed veebis

Veebisügavustest MARX OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

MARX OÜ viimased sündmused

?
icon

MARX OÜ

05.05.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

MARX OÜ

04.07.2018

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit suurenes

icon

MARX OÜ

14.04.2018

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2017" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..