Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Erkki Vasar: Persoonilugu

Erkki Vasar alustas äritegevusega 9 aastat tagasi, olles ise siis 31-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2011 ehk aega, mil terve Eesti sai tunda MASU teravat puudutust - majandus suitses ja kõrbenud ärimeeste naha päästmiseks sündisid turul esimesed tankistid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 1 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Erkki Vasar

Erkki Vasar on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 1 ettevõttes

Ta on tegutsenud või tegutseb valdkonnas: mootorsõidukite hooldus ja remont

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Mootorsõidukite hooldus ja remont01

Väärtuse loomine

Täna paneb Erkki Vasar leiva 5 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 715 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes SAVECAR OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 715 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 22,8 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 715 eurot bruto, maksab ta ettevõttes SAVECAR OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 22,8 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Erkki Vasar on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 114 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 40 941 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 134 093 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Erkki Vasar äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet SAVECAR OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Mootorsõidukite hooldus ja remont". Seal konkureerib ta 2212 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,004 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 102 270 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Erkki Vasar on nii juhatuse liige kui omanik 1 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 0 ja on ainult omanikeringis 0 eksportivas ettevõttes (2019 aasta alusel). See ettevõte on SAVECAR OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Soome. Ta konkureerib seal 5867 ettevõttega ning on oma 38 536 eurose käibega 3234. kohal. Ekspordi kaudu on Erkki Vasar viimati kokku kasumit toonud 102 270 eurot.

Ebaõnnestumised

Erkki Vasar on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Erkki Vasar ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Erkki Vasar kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Erkki Vasar isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 134 093 eurot.

Riigihangete võitmine

Erkki Vasar ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Erkki Vasar täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Erkki Vasar on võimekas juht valdkonnas Mootorsõidukite hooldus ja remont, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

SAVECAR OÜ storybook

?

SAVECAR OÜ peavoolumeedias

?

SAVECAR OÜ seosed veebis

Veebisügavustest SAVECAR OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

SAVECAR OÜ viimased sündmused

?
icon

SAVECAR OÜ

13.03.2020

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

SAVECAR OÜ

11.03.2020

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 1 385,62 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

SAVECAR OÜ

13.01.2020

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..