Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Maksim Salamatin: Persoonilugu

Maksim Salamatin alustas äritegevusega 8 aastat tagasi, olles ise siis 33-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2011 ehk aega, mil terve Eesti sai tunda MASU teravat puudutust - majandus suitses ja kõrbenud ärimeeste naha päästmiseks sündisid turul esimesed tankistid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 2 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Maksim Salamatin

Maksim Salamatin on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 2 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Maksim Salamatin viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Toitlustamine üritustel01
Restoranid jm toitlustuskohad02
Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused01

Väärtuse loomine

Täna saab 11 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Maksim Salamatin on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 650 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes SIMUS OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 650 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 949,73 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 650 eurot bruto, maksab ta ettevõttes SIMUS OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 949,73 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Maksim Salamatin on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 10 447 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 83 035 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 383 549 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Maksim Salamatin äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet SIMUS OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Toitlustamine üritustel". Seal konkureerib ta 263 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,8 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 388 048 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Maksim Salamatin ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Maksim Salamatin on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Maksim Salamatin poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 pole kunagi äritegevusega tegelenudki.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Maksim Salamatin kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Maksim Salamatin isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 2, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 383 549 eurot.

Riigihangete võitmine

Maksim Salamatin ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Maksim Salamatin täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Maksim Salamatin on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Restoranid jm toitlustuskohad
  • Toitlustamine üritustel
  • Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused

Edu otsides on Maksim Salamatin ka ebaõnnestunud valdkonnas Restoranid jm toitlustuskohad.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

SIMUS OÜ storybook

?

SIMUS OÜ seosed veebis

Veebisügavustest SIMUS OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

SIMUS OÜ viimased sündmused

?
icon

SIMUS OÜ

18.06.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

SIMUS OÜ

20.07.2018

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

SIMUS OÜ

16.07.2018

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

Eelmine krediidisoovitus: "ei". Uus krediidisoovitus: "jah".

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..