Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Martin Helme: Persoonilugu

Martin Helme alustas äritegevusega 20 aastat tagasi, olles ise siis 23-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1999 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 12 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Martin Helme

Martin Helme on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Martin Helme viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 9-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Mujal liigitamata infoalane tegevus01
Erakondade tegevus01
Poliitiliste organisatsioonide tegevus20
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus10
Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus10
Lasteaedade tegevus10
Algkoolide tegevus10
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)10
Raamatukirjastamine10

Väärtuse loomine

Täna saab kõigis ettevõtetes kokku, kus Martin Helme on juhtimas või omanik, leiva lauale 1 töötaja. Palka saab see 1 tubli inimene arvutuslikult 1995 eurot ja toodab aastas kasumit 40 390 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Martin Helme on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 40 390 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 6269 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 0 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Martin Helme äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Erakondade tegevus". Seal konkureerib ta 8 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 7,61 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 513 055 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Martin Helme ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Martin Helme on olnud seotud ühe pankrotti lastud ettevõttega. Ta oli selles ettevõttes omaniku rollis. Pankrotipesast KIRJASTUS KUNST OÜ jäi maha 0 euro jagu tasumata makse ning 13 540 euro jagu maksmata arveid.

Hülgamised

Kõigist Martin Helme poolt juhitud või omatud ettevõtetest 6 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 5 on sundkustutatud.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Martin Helme kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Martin Helme isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot.

Riigihangete võitmine

Martin Helme ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Martin Helme endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 4051 euro jagu, seda aastal 2012. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2012. aastal ettevõttele EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TALLINNA TOOMPEA KAARLI KOGUDUS MTÜ, kus Martin Helme oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 4051 eurot ning see anti projekti "Operaator Kõps taimeriigis." teostamiseks 1 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Martin Helme juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TALLINNA TOOMPEA KAARLI KOGUDUS MTÜ. Seda ettevõtet juhib 6 juhatuse liiget, kes annavad tööd 73-le inimesele ja kes teevad käivet 196 749 eurot (2019 a. seisuga). Martin Helme oli selles ettevõttes juhatuse liige 3 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 5 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Martin Helme on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Mujal liigitamata infoalane tegevus
  • Erakondade tegevus

Edu otsides on Martin Helme ka ebaõnnestunud valdkondades:

  • Raamatukirjastamine
  • Poliitiliste organisatsioonide tegevus

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ storybook

?

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ viimased sündmused

?
icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Laar alustas erakondadega keskpanga nõukogu liikmete kõnelusi".
Kajastatud subjektid:EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, EESTI PANK, Mart Laar

icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Helme: leidsime ministrikandidaadi".
Kajastatud subjektid:EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, Kert Kingo, Mart Helme

icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Tartu kord. EKRE korraldab noortekeskuse LGBT-teemalise aruteluõhtu vastu meeleavalduse".
Kajastatud subjektid:EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, Piret Talur, Silver Kuusik, Tartu Linnavalitsus, Üllar Sõmera

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..