Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Kaimo Sepp: Persoonilugu

Kaimo Sepp alustas äritegevusega 15 aastat tagasi, olles ise siis 35-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2004 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 12 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 8 ettevõtte juhatuses, mis kõik on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Kaimo Sepp

Kaimo Sepp on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 4 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 8 ettevõttes
  • Nõukogu liige 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Kaimo Sepp viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 10-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus05
Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus01
Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent01
Valdusfirmade tegevus01
Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus01
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus11
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused01
Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused10
Enda kinnisvara ost ja müük10
Hoonehalduse abitegevused10

Väärtuse loomine

Tervelt 85 inimest saavad tööd ja leiba ettevõtetes, kus Kaimo Sepp on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 732,5 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes EVIKO AS, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1465 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 2192 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes AURORETTE OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -36992,5 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Kaimo Sepp on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 230 193 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 1,67 miljoni ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 27,92 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Kaimo Sepp äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet EVIKO AS, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus". Seal konkureerib ta 4268 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,7 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 22,87 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Kaimo Sepp ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Kaimo Sepp poolt juhitud või omatud ettevõtetest 3 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 on sundkustutatud. Tankistile on ta üle andnud 1 ettevõtte juhtimise, neist 0 on 0 eurose koguvõlaga.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Kaimo Sepp kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Kaimo Sepp isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 4, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 24,75 miljonit eurot.

Riigihangete võitmine

Kaimo Sepp on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 45,35 miljonit eurot. Tema omanduses olevatest ettevõtetest 1 on viimasel viiel aastal saanud endale riigihankeid hinnanguliselt 45354257.796000004 euroses mahus. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu üle poole firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et ilma riigihangeteta on need ettevõtted käpuli. Enim arvuliselt on temaga juhatuse liikme või omaniku rolli läbi seotud ettevõtted läbi aja võitnud hankeid, mille korraldajaks on KAITSEMINISTEERIUM ja rahaliselt võttes - samuti KAITSEMINISTEERIUM. Hinnanguliselt üleüldse kõige suuremas summas (1,18 miljonit) üksiku võidetud hanke korraldajaks oli KAITSEMINISTEERIUM ja võitjaks EVIKO AS.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Kaimo Sepp endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 4732 euro jagu, seda perioodil 2006 – 2007. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 0 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2007. aastal ettevõttele EVIKO AS, kus Kaimo Sepp oli sel ajal omanik. Toetuse maht oli 2114 eurot ning see anti projekti "PROJEKTIJUHTIMINE EHITUSORGANISATSIOONIDELE 1.0200.07-2798" teostamiseks 1 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Kaimo Sepp juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam TARTU ELAMUHALDUS OÜ. Seda ettevõtet juhib 1 juhatuse liige, kes annab tööd 32-le inimesele ja kes teevad käivet 615 578 eurot (2019 a. seisuga). Kaimo Sepp oli selles ettevõttes juhatuse liige 1 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 2 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Kaimo Sepp on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
  • Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
  • Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
  • Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
  • Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
  • Valdusfirmade tegevus

Edu otsides on Kaimo Sepp ka ebaõnnestunud valdkonnas Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

EVIKO AS storybook

?

EVIKO AS peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

EVIKO AS seosed veebis

Veebisügavustest EVIKO AS kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

EVIKO AS viimased sündmused

?
icon

EVIKO AS

16.10.2019

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Kohus taunib jõuliselt prokuratuuri tööd".
Kajastatud subjektid:EKSPRESS OÜ, EVIKO AS, Kaimo Sepp, LUGU OÜ, Margus Gross, Marju Persidskaja, Oliver Nääs, SMS OÜ, TARTU MAAKOHUS, TARTU RINGKONNAKOHUS, Valvo Semilarski

icon

EVIKO AS

07.10.2019

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Üllatus kohtus: prokurör osutus süüdistatava peretuttavaks!".
Kajastatud subjektid:EVIKO AS, Kaimo Sepp, Margus Gross, Marju Persidskaja, Oliver Nääs, TARTU MAAKOHUS, Valvo Semilarski

icon

EVIKO AS

01.10.2019

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Suusatajad panid lumeta hooajale punkti".
Kajastatud subjektid:Andra Aavik, EVIKO AS

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..