Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Vladimir Petrov: Persoonilugu

Vladimir Petrov alustas äritegevusega 20 aastat tagasi, olles ise siis 32-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1999 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 8 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, mis kõik on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Vladimir Petrov

Vladimir Petrov on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Asutaja 4 ettevõttes
  • Omanik 3 ettevõttes
  • Juhatuse liige 3 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Vladimir Petrov viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 6-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Puidu ja ehitusmaterjalide vahendamine02
Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük01
Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük01
Autopesu jms teenindus10
Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük10
Hoonestusprojektide arendus10

Väärtuse loomine

Täna saab 3 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Vladimir Petrov on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 563,33 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes AGROSISTEMOS EE OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1170 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 0 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes LESIMPEX OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Vladimir Petrov on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 3602 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 52 318 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 401 718 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Vladimir Petrov äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet V.P&P OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Puidu ja ehitusmaterjalide vahendamine". Seal konkureerib ta 432 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,1 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 827 477 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Vladimir Petrov on nii juhatuse liige kui omanik 1 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 0 ja on ainult omanikeringis 0 eksportivas ettevõttes (2019 aasta alusel). See ettevõte on V.P&P OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Leedu. Ta konkureerib seal 2330 ettevõttega ning on oma 997 464 eurose käibega 296. kohal. Ekspordi kaudu on Vladimir Petrov viimati kokku kasumit toonud 827 477 eurot.

Hülgamised

Kõigist Vladimir Petrov poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 on sundkustutatud.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Vladimir Petrov kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Vladimir Petrov isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 3, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 401 718 eurot.

Riigihangete võitmine

Vladimir Petrov ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Vladimir Petrov täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Vladimir Petrov on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Puidu ja ehitusmaterjalide vahendamine
  • Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük
  • Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

V.P&P OÜ storybook

?

V.P&P OÜ seosed veebis

Veebisügavustest V.P&P OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

V.P&P OÜ viimased sündmused

?
icon

V.P&P OÜ

25.02.2020

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

V.P&P OÜ

21.02.2020

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 3 315,34 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

V.P&P OÜ

24.07.2019

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..