Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Erki Heinsaar: Persoonilugu

Erki Heinsaar alustas äritegevusega 8 aastat tagasi, olles ise siis 29-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2012 ehk aega, kui majandus suitses ja kõrbenud ärimeeste naha päästmiseks sündisid esimesed tankistid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 2 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Erki Heinsaar

Erki Heinsaar on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Erki Heinsaar viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 2-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused01
Reklaami vahendamine meedias01

Väärtuse loomine

Täna saab 47 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Erki Heinsaar on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 960 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes MEDIABRANDS DIGITAL OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1920 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 9619 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes DIGITAL VIBES OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 63 415 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Erki Heinsaar on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 515 525 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 2,11 miljoni ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 16,01 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Erki Heinsaar äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet MEDIABRANDS DIGITAL OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Reklaami vahendamine meedias". Seal konkureerib ta 379 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 3,27 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 7,22 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Erki Heinsaar on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on MEDIABRANDS DIGITAL OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Läti. Ta konkureerib seal 3574 ettevõttega ning on oma 1,2 miljoni eurose käibega 118. kohal. Ekspordi kaudu on Erki Heinsaar viimati kokku kasumit toonud 7,22 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Erki Heinsaar on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Erki Heinsaar ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Erki Heinsaar kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Erki Heinsaar isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 50 449 eurot.

Riigihangete võitmine

Erki Heinsaar on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 122 983 eurot. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu alla kümnendiku firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et selle tuluallika ära langemine neid ettevõtteid just karjuvalt ei mõjuta. Enim arvuliselt on temaga juhatuse liikme või omaniku rolli läbi seotud ettevõtted läbi aja võitnud hankeid, mille korraldajaks on SOTSIAALMINISTEERIUM ja rahaliselt võttes - samuti SOTSIAALMINISTEERIUM. Hinnanguliselt üleüldse kõige suuremas summas (98 680) üksiku võidetud hanke korraldajaks oli SOTSIAALMINISTEERIUM ja võitjaks MEDIABRANDS DIGITAL OÜ.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Erki Heinsaar täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Erki Heinsaar on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
  • Reklaami vahendamine meedias

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

MEDIABRANDS DIGITAL OÜ storybook

?

MEDIABRANDS DIGITAL OÜ peavoolumeedias

?

MEDIABRANDS DIGITAL OÜ seosed veebis

Veebisügavustest MEDIABRANDS DIGITAL OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

MEDIABRANDS DIGITAL OÜ viimased sündmused

?
icon

Deklaratsiooni esitamine.

Ettevõttel on esitatud Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-12-20)

icon

Esitamata deklaratsioon.

Ettevõttel on esitamata Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-12-20)

icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Eesti agentuur avab Iirimaal tütarettevõtte".
Kajastatud subjektid:ÄRIPÄEV AS, Erki Heinsaar, MEDIABRANDS DIGITAL OÜ

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..