Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Sander Aavisto: Persoonilugu

Sander Aavisto alustas äritegevusega 13 aastat tagasi, olles ise siis 23-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2006 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 5 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Sander Aavisto

Sander Aavisto on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Sander Aavisto viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 5-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Kaubavedu maanteel11
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus01
Muud eriehitustööd10
Mujal liigitamata toiduainete tootmine10
Spordiklubide tegevus10

Väärtuse loomine

Täna paneb Sander Aavisto leiva 4 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 910 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes SA-WORKS OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 910 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 6016 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 910 eurot bruto, maksab ta ettevõttes SA-WORKS OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 6016 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Sander Aavisto on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 24 063 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 9721 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 137 896 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Sander Aavisto äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet SA-WORKS OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Kaubavedu maanteel". Seal konkureerib ta 4129 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,005 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 229 643 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Sander Aavisto ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Sander Aavisto poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 on sundkustutatud.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Sander Aavisto kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Sander Aavisto isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 293 357 eurot.

Riigihangete võitmine

Sander Aavisto ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Sander Aavisto täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Sander Aavisto juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam COMODUS OÜ. Seda ettevõtet juhib 1 juhatuse liige, kes annab tööd 2-le inimesele ja kes teevad käivet 847 214 eurot (2019 a. seisuga). Sander Aavisto oli selles ettevõttes juhatuse liige 11 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 2 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Sander Aavisto on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Kaubavedu maanteel
  • Elamute ja mitteeluhoonete ehitus

Edu otsides on Sander Aavisto ka ebaõnnestunud valdkondades:

  • Kaubavedu maanteel
  • Spordiklubide tegevus

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

SA-WORKS OÜ storybook

?

SA-WORKS OÜ seosed veebis

Veebisügavustest SA-WORKS OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

SA-WORKS OÜ viimased sündmused

?
icon

SA-WORKS OÜ

22.12.2019

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

SA-WORKS OÜ

22.12.2019

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 2 096,45 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

SA-WORKS OÜ

05.02.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..