Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Liivi Joasoon: Persoonilugu

Liivi Joasoon alustas äritegevusega 6 aastat tagasi, olles ise siis 36-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2013 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 2 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Liivi Joasoon

Liivi Joasoon on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 2 ettevõttes
  • Omanik 1 ettevõttes

Lisaks sellele suudab Liivi Joasoon toimetada mitmel rindel, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Mujal liigitamata kaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes01
Telekommunikatsiooniseadmete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes01
Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük01

Väärtuse loomine

Täna saab 29 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Liivi Joasoon on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1920 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes YEINTERNATIONAL AS, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1920 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 9342 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1920 eurot bruto, maksab ta ettevõttes YEINTERNATIONAL AS. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 9342 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Liivi Joasoon on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 270 921 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 1,67 miljoni ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 9,34 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Liivi Joasoon äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet YEINTERNATIONAL AS, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Telekommunikatsiooniseadmete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes". Seal konkureerib ta 57 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,9 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 5,71 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Liivi Joasoon on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on YEINTERNATIONAL AS, mille suurim ekspordi sihtturg on Leedu. Ta konkureerib seal 2330 ettevõttega ning on oma 69 709 eurose käibega 866. kohal. Ekspordi kaudu on Liivi Joasoon viimati kokku kasumit toonud 5,71 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Liivi Joasoon on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Liivi Joasoon poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Liivi Joasoon kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Liivi Joasoon isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot.

Riigihangete võitmine

Liivi Joasoon on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 380 598 eurot. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu alla kümnendiku firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et selle tuluallika ära langemine neid ettevõtteid just karjuvalt ei mõjuta.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Liivi Joasoon täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Liivi Joasoon on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Telekommunikatsiooniseadmete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
  • Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük
  • Mujal liigitamata kaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

YEINTERNATIONAL AS storybook

?

YEINTERNATIONAL AS peavoolumeedias

?

YEINTERNATIONAL AS seosed veebis

Veebisügavustest YEINTERNATIONAL AS kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

YEINTERNATIONAL AS viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2019" majandusaasta aruanne.

icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 0,00 EUR-i, intress 0,10 EUR-i.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..