Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Dorel Kangur: Persoonilugu

Dorel Kangur alustas äritegevusega 15 aastat tagasi, olles ise siis 41-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2005 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 3 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, millest 2 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Dorel Kangur

Dorel Kangur on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 4 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 3 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Dorel Kangur viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 11-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük01
Programmeerimine01
Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus01
Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus01
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus01
Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse01
Elektrienergia müük01
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus01
Veekogumine, -töötlus ja -varustus01
Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine01
Kiiritus-, elektromeditsiini- ja elektroteraapiaseadmete tootmine01

Väärtuse loomine

Tervelt 56 inimest saavad tööd ja leiba ettevõtetes, kus Dorel Kangur on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 736,67 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes TONDI ELEKTROONIKA AS, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1170 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 13 742 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes TAAVI TARKVARAARENDUSE OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -376215 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Dorel Kangur on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit -139482 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 1,28 miljoni ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 2,54 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Dorel Kangur äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet TONDI ELEKTROONIKA AS, kus ta on omanik ja mis toimetab turul: "Elektrienergia müük". Seal konkureerib ta 111 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,1 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 1,68 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Dorel Kangur on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte omanikeringis, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte juhatuses. See ettevõte on TONDI ELEKTROONIKA AS, mille suurim ekspordi sihtturg on Leedu. Ta konkureerib seal 2330 ettevõttega ning on oma 470 eurose käibega 2139. kohal. Ekspordi kaudu on Dorel Kangur viimati kokku kasumit toonud 1,68 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Dorel Kangur on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Dorel Kangur poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 pole kunagi äritegevusega tegelenudki.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Dorel Kangur kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Dorel Kangur isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 4, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 2,54 miljonit eurot.

Riigihangete võitmine

Dorel Kangur ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Dorel Kangur täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Dorel Kangur on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük
  • Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
  • Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
  • Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
  • Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
  • Programmeerimine

Edu otsides on Dorel Kangur ka ebaõnnestunud valdkonnas Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

TAAVI TARKVARA OÜ storybook

?

TAAVI TARKVARA OÜ peavoolumeedias

?

TAAVI TARKVARA OÜ seosed veebis

Veebisügavustest TAAVI TARKVARA OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

TAAVI TARKVARA OÜ viimased sündmused

?
icon

Deklaratsiooni esitamine.

Ettevõttel on esitatud Käibedeklaratsioon (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2020-01-20)

icon

Esitamata deklaratsioon.

Ettevõttel on esitamata Käibedeklaratsioon (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2020-01-20)

icon

Deklaratsiooni esitamine.

Ettevõttel on esitatud Käibedeklaratsioon (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-11-20)

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..