Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Andrus Seeme: Persoonilugu

Andrus Seeme alustas äritegevusega 21 aastat tagasi, olles ise siis 28-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1998 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 6 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, mis kõik on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Andrus Seeme

Andrus Seeme on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 3 ettevõttes
  • Nõukogu liige 3 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Andrus Seeme viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 9-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid02
Erakondade tegevus01
Segapõllumajandus10
Spordiklubide tegevus10
Veekogumine, -töötlus ja -varustus10
Mujal liigitamata rajatiste ehitus10
Hoonehalduse abitegevused10
Kanalisatsioon ja heitveekäitlus10
Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine10

Väärtuse loomine

Täna saab 34 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Andrus Seeme on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 983,33 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1390 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 35 748 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 520 eurot bruto, maksab ta ettevõttes PÕLVAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 885,4 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Andrus Seeme on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 755 078 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 310 498 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 0 eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Andrus Seeme siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: "Erakondade tegevus". EESTI REFORMIERAKOND MTÜ on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukaim, hoides enda käes 29% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 1,97 miljonit eurot (2018 a.) ning konkureerides samas 8 ettevõttega.

Eksportöör

Andrus Seeme ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Andrus Seeme ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Andrus Seeme kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Riigihangete võitmine

Andrus Seeme ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Andrus Seeme endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 240 372 euro jagu, seda perioodil 2006 – 2017. Need toetused läksid kokku 2 ettevõttesse, millest 2 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2017. aastal ettevõttele PÕLVAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ, kus Andrus Seeme oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 113 787 eurot ning see anti projekti teostamiseks 1 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Andrus Seeme juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam ANTON INVEST OÜ. Seda ettevõtet juhib 4 juhatuse liiget, kes annavad tööd 0-le inimesele ja kes teevad käivet 15 829 eurot (2019 a. seisuga). Andrus Seeme oli selles ettevõttes juhatuse liige 9 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 3 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Andrus Seeme on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Erakondade tegevus
  • Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ storybook

?

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest EESTI REFORMIERAKOND MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ viimased sündmused

?
icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Rikutud sedelid ehk mis juhtub siis, kui naljamehed Euroopa Parlamenti valima lasta".
Kajastatud subjektid:Andrus Ansip, EESTI KESKERAKOND MTÜ, EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, ISAMAA ERAKOND MTÜ, Jaak Madison, Marina Kaljurand, Riho Terras, SOTSIAALDEMOKRAATLIK ERAKOND MTÜ, Sven Mikser, Urmas Paet, Yana Toom

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Arto Aas (09.06.1980) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Häälte teistkordne lugemine saadikute mandaate ei muutnud".
Kajastatud subjektid:Andrus Ansip, EESTI KESKERAKOND MTÜ, EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, ISAMAA ERAKOND MTÜ, Jaak Madison, Marina Kaljurand, Riho Terras, SOTSIAALDEMOKRAATLIK ERAKOND MTÜ, Sven Mikser, Urmas Paet, Yana Toom

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..