Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Raim Sarv: Persoonilugu

Raim Sarv alustas äritegevusega 10 aastat tagasi, olles ise siis 33-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2009 ehk aega, kui majandus suitses ja kõrbenud ärimeeste naha päästmiseks sündisid esimesed tankistid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 2 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Raim Sarv

Raim Sarv on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 3 ettevõttes
  • Omanik 2 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Prokurist 3 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Raim Sarv viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 4-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid02
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus01
Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd11
Laagriplatsid, vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid01

Väärtuse loomine

Täna saab 13 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Raim Sarv on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 690 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes ENTERFAN OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1170 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 1389 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 210 eurot bruto, maksab ta ettevõttes VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 437,75 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Raim Sarv on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 7129 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 33 476 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 0 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Raim Sarv äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid". Seal konkureerib ta 948 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,09 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 97 906 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Raim Sarv ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Raim Sarv on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Raim Sarv poolt juhitud või omatud ettevõtetest 3 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Raim Sarv kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Raim Sarv isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 3, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot.

Riigihangete võitmine

Raim Sarv ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Raim Sarv endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 80 551 euro jagu, seda perioodil 2016 – 2017. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2017. aastal ettevõttele VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ, kus Raim Sarv oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 62 439 eurot ning see anti projekti teostamiseks 1 aasta jooksul.

Alarmeerivad ohumärgid

Üks tema juhitud ettevõte on kõrge või maksimaalse riskiga Krediidiskoori klassis - see on PEETERRISTI KÜLASELTS MTÜ.

Kokkuvõte

Raim Sarv on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Laagriplatsid, vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid
  • Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid

Edu otsides on Raim Sarv ka ebaõnnestunud valdkonnas Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ storybook

?

VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ viimased sündmused

?
icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 895,36 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..