Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Hanno Pevkur: Persoonilugu

Hanno Pevkur alustas äritegevusega 17 aastat tagasi, olles ise siis 25-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2002 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 6 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, mis kõik on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Hanno Pevkur

  • Ta on Juhatuse liige 3 ettevõttes

Lisaks sellele suudab Hanno Pevkur toimetada mitmel rindel, ta on tegutsenud või tegutseb 4-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Spordiklubide tegevus21
Erakondade tegevus01
Spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus01
Muu mujal liigitamata koolitus10

Väärtuse loomine

Tervelt 114 inimest saavad tööd ja leiba ettevõtetes, kus Hanno Pevkur on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1993 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes EESTI OLÜMPIAKOMITEE MTÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 4280 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta -6759,3 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 310 eurot bruto, maksab ta ettevõttes EESTI VÕRKPALLI LIIT MTÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -959,9 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Hanno Pevkur on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 603 435 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 774 783 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 48 685 eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Hanno Pevkur siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: "Erakondade tegevus". EESTI REFORMIERAKOND MTÜ on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukaim, hoides enda käes 29% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 1,97 miljonit eurot (2018 a.) ning konkureerides samas 8 ettevõttega.

Eksportöör

Hanno Pevkur ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Hanno Pevkur on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Hanno Pevkur ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Hanno Pevkur kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Riigihangete võitmine

Hanno Pevkur ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Hanno Pevkur endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 673 660 euro jagu, seda perioodil 2004 – 2012. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2008. aastal ettevõttele EESTI OLÜMPIAKOMITEE MTÜ, kus Hanno Pevkur oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 257 314 eurot ning see anti projekti "TREENERITE KUTSEKVALIFIKATSIOONISÜSTEEMI JA SELLELE VASTAVA TASEME- JA TÄIENDKOOLITUSSÜSTEEMI VÄLJAARENDAMINE III ETAPP 1.0101.07-0505" teostamiseks 2 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Hanno Pevkur juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam NÕMME KALJU FC MTÜ. Seda ettevõtet juhib 1 juhatuse liige, kes annab tööd 38-le inimesele ja kes teevad käivet 164 336 eurot (2019 a. seisuga). Hanno Pevkur oli selles ettevõttes juhatuse liige 8 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 4 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Hanno Pevkur on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Erakondade tegevus
  • Spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus
  • Spordiklubide tegevus

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ storybook

?

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest EESTI REFORMIERAKOND MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ viimased sündmused

?
icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Rikutud sedelid ehk mis juhtub siis, kui naljamehed Euroopa Parlamenti valima lasta".
Kajastatud subjektid:Andrus Ansip, EESTI KESKERAKOND MTÜ, EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, ISAMAA ERAKOND MTÜ, Jaak Madison, Marina Kaljurand, Riho Terras, SOTSIAALDEMOKRAATLIK ERAKOND MTÜ, Sven Mikser, Urmas Paet, Yana Toom

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Arto Aas (09.06.1980) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Häälte teistkordne lugemine saadikute mandaate ei muutnud".
Kajastatud subjektid:Andrus Ansip, EESTI KESKERAKOND MTÜ, EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, ISAMAA ERAKOND MTÜ, Jaak Madison, Marina Kaljurand, Riho Terras, SOTSIAALDEMOKRAATLIK ERAKOND MTÜ, Sven Mikser, Urmas Paet, Yana Toom

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..