Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Urmas Kruuse: Persoonilugu

Urmas Kruuse alustas äritegevusega 16 aastat tagasi, olles ise siis 37-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2003 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 5 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Urmas Kruuse

  • Ta on Juhatuse liige 1 ettevõttes

Lisaks sellele suudab Urmas Kruuse toimetada mitmel rindel, ta on tegutsenud või tegutseb 5-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Erakondade tegevus01
Muu sporditegevus10
Spordiklubide tegevus10
Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid20
Spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus10

Väärtuse loomine

Täna paneb Urmas Kruuse leiva 21 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1390 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1390 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 35 748 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1390 eurot bruto, maksab ta ettevõttes EESTI REFORMIERAKOND MTÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 35 748 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Urmas Kruuse on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 750 700 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 241 770 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 0 eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Urmas Kruuse siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: "Erakondade tegevus". EESTI REFORMIERAKOND MTÜ on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukaim, hoides enda käes 29% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 1,97 miljonit eurot (2018 a.) ning konkureerides samas 8 ettevõttega.

Eksportöör

Urmas Kruuse ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Urmas Kruuse ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Urmas Kruuse kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Riigihangete võitmine

Urmas Kruuse ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Urmas Kruuse endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 68 828 euro jagu, seda perioodil 2005 – 2007. Need toetused läksid kokku 2 ettevõttesse, millest 2 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2007. aastal ettevõttele TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ, kus Urmas Kruuse oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 29 128 eurot ning see anti projekti "TARTUMAA OMAVALITSUSTE TEENISTUJATE JUHTIMISOSKUSTE PARENDAMINE 1.0403.06-0279" teostamiseks 1 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Urmas Kruuse juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ. Seda ettevõtet juhib 13 juhatuse liiget, kes annavad tööd 21-le inimesele ja kes teevad käivet 1,32 miljonit eurot (2019 a. seisuga). Urmas Kruuse oli selles ettevõttes juhatuse liige 10 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 2 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Urmas Kruuse on võimekas juht valdkonnas Erakondade tegevus, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ storybook

?

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest EESTI REFORMIERAKOND MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

EESTI REFORMIERAKOND MTÜ viimased sündmused

?
icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Rikutud sedelid ehk mis juhtub siis, kui naljamehed Euroopa Parlamenti valima lasta".
Kajastatud subjektid:Andrus Ansip, EESTI KESKERAKOND MTÜ, EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, ISAMAA ERAKOND MTÜ, Jaak Madison, Marina Kaljurand, Riho Terras, SOTSIAALDEMOKRAATLIK ERAKOND MTÜ, Sven Mikser, Urmas Paet, Yana Toom

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Arto Aas (09.06.1980) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Häälte teistkordne lugemine saadikute mandaate ei muutnud".
Kajastatud subjektid:Andrus Ansip, EESTI KESKERAKOND MTÜ, EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, EESTI REFORMIERAKOND MTÜ, ISAMAA ERAKOND MTÜ, Jaak Madison, Marina Kaljurand, Riho Terras, SOTSIAALDEMOKRAATLIK ERAKOND MTÜ, Sven Mikser, Urmas Paet, Yana Toom

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..