Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Andrus Ruus: Persoonilugu

Andrus Ruus alustas äritegevusega 6 aastat tagasi, olles ise siis 33-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2014 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Andrus Ruus

Andrus Ruus on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 2 ettevõttes
  • Omanik 2 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Andrus Ruus viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 4-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Veebiportaalide tegevus01
Restoranid jm toitlustuskohad01
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük01
Turvatöö, v.a avalik korrakaitse10

Väärtuse loomine

Täna saab 9 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Andrus Ruus on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 155 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes SÕBRA PESA OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 310 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 0 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes ARTEST OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Andrus Ruus on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 0 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 8055 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 256 318 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Andrus Ruus äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet E.S.P SECURITY OÜ, kus ta oli juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Turvatöö, v.a avalik korrakaitse". Seal konkureerib ta 90 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,03 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 132 026 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Andrus Ruus ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Andrus Ruus poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 pole kunagi äritegevusega tegelenudki.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Andrus Ruus kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Andrus Ruus isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 2, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 236 698 eurot.

Riigihangete võitmine

Andrus Ruus ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Andrus Ruus endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 1898 euro jagu, seda perioodil 2005 – 2006. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2006. aastal ettevõttele VARUOSAD OÜ, kus Andrus Ruus oli sel ajal nii juht kui ka omanik. Toetuse maht oli 949 eurot ning see anti projekti "KUMMI- JA POLÜMEERJÄÄTME ÜMBERTÖÖTLEMISE TEHASE RAJAMISE PROJEKT 2.0100.06-1689" teostamiseks 2 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Andrus Ruus juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam E.S.P SECURITY OÜ. Seda ettevõtet juhib 2 juhatuse liiget, kes annavad tööd 11-le inimesele ja kes teevad käivet 141 422 eurot (2019 a. seisuga). Andrus Ruus oli selles ettevõttes juhatuse liige 5 kuud tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 5 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Alarmeerivad ohumärgid

Üks tema juhitud ettevõte on kõrge või maksimaalse riskiga Krediidiskoori klassis - see on SÕBRA PESA OÜ.

Kokkuvõte

Andrus Ruus on võimekas juht valdkonnas Veebiportaalide tegevus, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Edu otsides on Andrus Ruus ka ebaõnnestunud valdkondades:

  • Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
  • Restoranid jm toitlustuskohad

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

SÕBRA PESA OÜ storybook

?

SÕBRA PESA OÜ seosed veebis

Veebisügavustest SÕBRA PESA OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

SÕBRA PESA OÜ viimased sündmused

?
icon

Maksuvõlgnevuse suurenemine.

Maksuvõlgnevus suurenes 3 523,33 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevuse suurenemine.

Maksuvõlgnevus suurenes 854,47 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevuse vähenemine.

Maksuvõlgnevus vähenes 0,41 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..