Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Ruuta Turja: Persoonilugu

Ruuta Turja alustas äritegevusega 6 aastat tagasi, olles ise siis 49-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2013 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 2 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Ruuta Turja

Ruuta Turja on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Ruuta Turja viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Puhkemaja01
Raamatupidamine, maksualane nõustamine01
Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused01

Väärtuse loomine

Täna saab kõigis ettevõtetes kokku, kus Ruuta Turja on juhtimas või omanik, leiva lauale 1 töötaja. Palka saab see 1 tubli inimene arvutuslikult 715 eurot ja toodab aastas kasumit 6270 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Ruuta Turja on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 6273 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 2252 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 39 744 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Ruuta Turja äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet MEELA OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Puhkemaja". Seal konkureerib ta 345 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,08 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 41 794 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Ruuta Turja ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Ruuta Turja on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Ruuta Turja poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Ruuta Turja kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Ruuta Turja isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 50 811 eurot.

Riigihangete võitmine

Ruuta Turja ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Ruuta Turja endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 17 195 euro jagu, seda aastal 2018. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 0 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2018. aastal ettevõttele MEELA OÜ, kus Ruuta Turja oli sel ajal omanik. Toetuse maht oli 16 942 eurot ning see anti projekti teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Ruuta Turja on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Puhkemaja
  • Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
  • Raamatupidamine, maksualane nõustamine

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

MEELA OÜ storybook

?

MEELA OÜ seosed veebis

Veebisügavustest MEELA OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

MEELA OÜ viimased sündmused

?
icon

MEELA OÜ

30.03.2020

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2019" majandusaasta aruanne.

icon

MEELA OÜ

22.02.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

MEELA OÜ

04.07.2018

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit suurenes

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..