Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Kristjan Saar: Persoonilugu

Kristjan Saar alustas äritegevusega 4 aastat tagasi, olles ise siis 25-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2015 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 2 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Kristjan Saar

Kristjan Saar on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Kristjan Saar viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 2-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Reklaami vahendamine meedias02
Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes01

Väärtuse loomine

Täna saab 10 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Kristjan Saar on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1102 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes LINNA EKRAANID OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 2205 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 10 371 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes JOHNSTER OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Kristjan Saar on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 93 336 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 390 190 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 1,26 miljonit eurot.

Eksportöör

Kristjan Saar on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on LINNA EKRAANID OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on muu Euroopa Liit. Ta konkureerib seal 2703 ettevõttega ning on oma 17 035 eurose käibega 1407. kohal. Ekspordi kaudu on Kristjan Saar viimati kokku kasumit toonud 1,01 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Kristjan Saar on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Kristjan Saar poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Kristjan Saar kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Kristjan Saar isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot.

Riigihangete võitmine

Kristjan Saar ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Kristjan Saar täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Kristjan Saar on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes
  • Reklaami vahendamine meedias

Edu otsides on Kristjan Saar ka ebaõnnestunud valdkonnas Reklaami vahendamine meedias.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

LINNA EKRAANID OÜ storybook

?

LINNA EKRAANID OÜ seosed veebis

Veebisügavustest LINNA EKRAANID OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

LINNA EKRAANID OÜ viimased sündmused

?
icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Kristjan Saar (27.05.1989) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..